Strona główna / Kultura / Konkurs Kronik Portowych. Wygraj książkę Jarosława Molendy

Konkurs Kronik Portowych. Wygraj książkę Jarosława Molendy

W księgarniach pojawiła się najnowsza, trzecia już w tym roku, a dziewiętnasta w dorobku książka Jarosława Molendy zatytułowana „Zakazana historia odkrycia Ameryki”. Świnoujścianin tym razem zajął się kontrowersyjną tematyką dotyczącą prawdziwej daty, kiedy pierwsi Europejczycy dotarli do Nowego Świata.

We wspólnym konkursie Kronik Portowych i portalu swinoujskie.info do wygrania jest książka Jarosława Molendy pt. „Zakazana historia odkrycia Ameryki”. Pytanie: – W którym roku Jarosław Molenda napisał swoją pierwszą książkę? Odpowiedzi proszę wysyłać na adres: redakcja@kroniki-portowe.pl. Zakończenie konkursu w czwartek o godzinie 10. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

Jeden komentarz

  1. Odpowiedz na pytanie konkursowe-bylama tam 20 lat temu.Oleje rozany powsstaje w Bulgarii w m.Kazanlyk w Dolinie Róz nad rzeka Tundza./na trasie z sofii do burgas/W muzeum mozna zobaczyc produkcje oleju oraz rpzne ekspozycje.Platki roz maja jasna barwe.Do wyprodukowania 1 kg olejku potrzeba 4 tony platkow.Najpiekniej pachnie olejek o barwie jasnej,jest najdelikatniejszy.W Bulgarii sprzedawany jest w malenkich fiolkach z patyczkiem w sroku,ktorym pociera sie cialo za uchem.Krzewy roz kwitna najpiekniej w czerwcu/ w pierwszej polowie/wtedy miasteczko wyglada jaak jeden dywan,gdyz krzewy te sa nie tylko na plantacji,ale na kazdym skwerku.Olejek ma wlasciwosci lecznicze np. w aromaterapii,jak rowniez jest stanowi role utrwalacza do perfum znanych firm np. Chanel.Polecam urlop do BuLgarii nad Morze Czarne,warto zwiedzic Sofie, i wlasnie blisko lezaca miejscowosc Kazanlyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.