Strona główna / Lokalne / Biało-czerwony turniej w gry

Biało-czerwony turniej w gry

Zapraszamy na kolejne wydarzenie Tygodnia Patriotycznego. W sobotę, 07.11 2015 w Szkole Podstawowej nr 1 od godziny 11.00 odbędą się dwa turnieje. W obu może wziąć każdy – młody, stary, kobieta, mężczyzna, syn, ojciec, babcia czy ciocia.

Pierwszy to turniej w grę komputerową StarCraft: Brood War, drugi to turniej w kapsle. Jeśli mieliście kiedyś ochotę na rozegranie kosmicznej batalii, albo po prostu lubicie grać na komputerze, zapraszamy. A może wolicie popstrykać w kapsle na specjalnie przygotowanym do tego torze? Może w kapsle grali wasi starsi bracia, albo ojcowie? Chcecie się z nimi zmierzyć? Również zapraszamy.
Pierwszym warunkiem uczestnictwa w turniejach jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail tydzień@slowianie.com.pl. W wiadomości wysłanej z prawdziwego konta muszą się znaleźć następujące dane: imię i nazwisko, klasa (bądź wiek), który turniej (istnieje możliwość wzięcia udziału w obu, jednak zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia określonej ilość osób w
każdym). W wiadomości zwrotnej od nas otrzymacie szczegóły i regulaminy.

Wiadomości należy wysyłać do piątku, 06.11.2015 do godziny 20.00. Pamiętajcie, że musicie posiadać biało czerwony element stroju, aby brać udział w turniejach!

Czekamy na Was!

Zobacz również

Ratownicy ewakuowali 60 osób ze statku pasażerskiego. Viking osiadł na mieliźnie

Statek z pasażerami utknął na mieliźnie przy plaży w Międzyzdrojach. Ratownicy WOPR ewakuowali 60 osób …

2 komentarze

  1. więcej takich inicjatyw!

  2. Jestem ciekawy jak to wyjdzie 🙂 Zazwyczaj ludzie już nie potrafią się integrować i omijają takie wydarzenia. No, szkoda, bo to super rozrywka. Może kiedyś nadejda lepsze czasy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.