Strona główna / Lokalne / Biało-czerwony turniej w gry

Biało-czerwony turniej w gry

Zapraszamy na kolejne wydarzenie Tygodnia Patriotycznego. W sobotę, 07.11 2015 w Szkole Podstawowej nr 1 od godziny 11.00 odbędą się dwa turnieje. W obu może wziąć każdy – młody, stary, kobieta, mężczyzna, syn, ojciec, babcia czy ciocia.

Pierwszy to turniej w grę komputerową StarCraft: Brood War, drugi to turniej w kapsle. Jeśli mieliście kiedyś ochotę na rozegranie kosmicznej batalii, albo po prostu lubicie grać na komputerze, zapraszamy. A może wolicie popstrykać w kapsle na specjalnie przygotowanym do tego torze? Może w kapsle grali wasi starsi bracia, albo ojcowie? Chcecie się z nimi zmierzyć? Również zapraszamy.
Pierwszym warunkiem uczestnictwa w turniejach jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail tydzień@slowianie.com.pl. W wiadomości wysłanej z prawdziwego konta muszą się znaleźć następujące dane: imię i nazwisko, klasa (bądź wiek), który turniej (istnieje możliwość wzięcia udziału w obu, jednak zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia określonej ilość osób w
każdym). W wiadomości zwrotnej od nas otrzymacie szczegóły i regulaminy.

Wiadomości należy wysyłać do piątku, 06.11.2015 do godziny 20.00. Pamiętajcie, że musicie posiadać biało czerwony element stroju, aby brać udział w turniejach!

Czekamy na Was!

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

2 komentarze

  1. więcej takich inicjatyw!

  2. Jestem ciekawy jak to wyjdzie 🙂 Zazwyczaj ludzie już nie potrafią się integrować i omijają takie wydarzenia. No, szkoda, bo to super rozrywka. Może kiedyś nadejda lepsze czasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.