Strona główna / Lokalne / Kasjer okradł sklep w którym pracował

Kasjer okradł sklep w którym pracował

Policjanci zatrzymali kasjera jednego z marketów, który przywłaszczył pieniądze z kasy sklepowej oraz telefon komórkowy z gabloty wystawowej.

Dokładna analiza monitoringu pozwoliła na odtworzenie przebiegu pracy kasjerów. Oko kamery dokładnie zarejestrowało nieprawidłowości dokonane przez jednego z nich. Siedzący na kasie 19-latek sprzedawał klientom towary, po czym kilkukrotnie anulował transakcje, natomiast gotówkę chował do kieszeni.

– Zapis monitoringu pozwolił także rozwikłać zagadkę dotyczącą zniknięcia z przeszklonej gabloty jednego z modeli telefonów komórkowych. Kiedy ten sam pracownik układał na wystawie towary, jeden z najdroższych aparatów telefonicznych zabrał ze sobą do szatni pracowniczej – informuje st. Beata Olszewska z policji.

Policjanci przeszukali należącą do podejrzewanego szafkę, w której znaleźli brakujący telefon komórkowy, natomiast podczas przeszukania mężczyzny znaleziono przywłaszczoną gotówkę. Wtedy 19-latek przyznał się do kradzieży tych przedmiotów. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Rzecznik KEP o limitach w kościołach: trzeba się odwołać do odpowiedzialności proboszczów

Nie ma ustaleń, które pozwalałyby na weryfikowanie paszportów covidowych. Przepis jest przepisem, ale jak zawsze …

9 komentarzy

  1. Zarabiaja malo. To fakt. Ale to nie powod,zeby krasc. Pokazal tylko, ze jest taki sam jak ci zlodzieje na gorze. Tylko mozliwosci mial mniejsze.

  2. Za 800 zł 5 lat obiadków, ciepełka, gazetek, ksiażek. Fajnie

  3. Ciekawe kto to. Pracowali tam tacy, po gimnazjum… No ciekawie

  4. Trzeba być na prawdę geniuszem, aby w ten sposób kraść. Z pewnością hipermarkety nauczyły się wyzyskiwać ludzi, płacić im mało a mieć z tego duże korzyści. Jednak nauczyły się też jak dbać o “swoje”. Mają takie zabezpieczenia, że chwała temu kto ukradnie kilka groszy

  5. Te wszystkie markety tak dbają o swoich pracowników, że nie jestem zdziwiony. Pozdrawiam 😉

  6. Wyplacił sobie wyrównanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.