Strona główna / Lokalne / Najlepsze życzenia dla Jubilatów

Najlepsze życzenia dla Jubilatów

50 lat przeżyli wspólnie Państwo Henryka i Mieczysław Kruszewscy. Dziś Prezydent Miasta Świnoujście w imieniu Prezydenta RP wręczył im Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

– Życie nie zawsze jest usłane różami i Wy to doskonale wiecie – mówił do Jubilatów Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz. – Ale wiecie też, że warto pokonywać wszelkie trudności i wspólnie iść przez życie.

Państwo Henryka i Mieczysław Kruszewscy związek małżeński zawarli 26 maja 1965 roku w Szczecinie. Pan Mieczysław pracował w Przedsiębiorstwie Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich “Odra”. Natomiast Pani Henryka w Przedsiębiorstwie Państwowym “Pomerania”. Wychowali córkę i syna. Mają czworo wnucząt.

Szanownym Jubilatom życzymy wielu jeszcze wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Tekst i zdjęcia BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Silny wiatr w weekend. Promy będą mogły mieć kłopoty z regularnym kursowaniem

Meteorolodzy ostrzegają przed ciągłym, silnym wiatrem, który w całym naszym województwie będzie wiał przez cały …

3 komentarze

  1. Szkoda tylko, że każda para małżeńska, będąca jubilatem, musi sama zgłaszać to do urzędu. Znam przypadek pary która zbliża się do 55 rocznicy, brała ślub w Świnoujściu a nikt ich nie zaprosił.

  2. pozostaje nam tylko podziwiać tak długi staż. Za 50 lat to będą na prawdę sporadyczne przypadki takich małżeństw… A szkoda 🙁

  3. duuuużo zdrówka i szczęścia !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.