Strona główna / Lokalne / Aleksander Wróbel i Mariusz Gliwicki zwycięzcami turnieju deblowego

Aleksander Wróbel i Mariusz Gliwicki zwycięzcami turnieju deblowego

W sobotę i niedzielę 7/8.11.2015 w hali tenisowej OSiR „Wyspiarz” rozegrany został deblowy turniej tenisa ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta zorganizowany przez Ośrodek z okazji Święta Niepodległości. 12 zgłoszonych par rywalizowało w kategorii 80+ (suma lat obu zawodników – minimum 80). W sobotę rozegrane zostały gry eliminacyjne w 4 grupach oraz mecze ćwierćfinałowe a w niedzielę półfinały i finały.

Turniej zakończył się zasłużoną wygraną duetu – Aleksander Wróbel / Mariusz Gliwicki, którzy w finale – po najlepszym spotkaniu w turnieju, pokonali Jarosława Króla i Zbigniewa Opalińskiego 6 : 4 / 6 : 3.

DSCN2476 - Kopia (2)Małą niespodzianką zakończył się mecz o III miejsce. Nierozstawieni w turnieju, panowie – Andrzej Lipiński / Waldemar Ratajczak wygrali 7 : 5 / 6 : 2 z Edwardem Wójcickim i Krzysztofem Migasem. Najciekawszym spotkaniem zawodów był mecz półfinałowy w którym para Król / Opaliński awansowała do finału po obronieniu trzech meczboli .

Król / Opaliński – Wójcicki / Migas 4 : 6 / 7 : 5 / 12 : 10

Na zakończenie turnieju, puchary, okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe (piłki tenisowe) – w imieniu Prezydenta Miasta wręczali; v-ce Prezydent – Paweł Sujka oraz Dyrektor OSiR „Wyspiarz” – Mariusz Fryska.

UWAGA!

W środę 11.XI.2015 r. druga część turnieju z okazji Święta Niepodległości – gry pojedyncze kobiet i mężczyzn w kategorii OPEN.
Zapisy do turnieju – do wtorku 10.11. do godz. 19:00 w hali tenisowej. Wpisowe 30 zł ( 20 zł młodzież ucząca się). Losowanie we wtorek 10.11. o godz. 19:15. Początek gier w 11.11. (środa) o godz. 9:00. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo rozszerzenia czasu rozegrania turnieju na sobotę i niedzielę 15/16.11.15 r.

Więcej informacji pod nr. tel. 501 590 630 (Mirosław Matusz)

Do dania 28 czerwca czekamy na oferty firm, które chcą przeprowadzić modernizację ul. Okólnej na …