niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / Wszystkim graczom udzieliły się emocje

Wszystkim graczom udzieliły się emocje

7 listopada, w sobotę, w ramach Tygodnia Patriotycznego odbył się biało- czerwony turniej gier. W gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrany został wyścig kapsli oraz kosmiczna walka na czas w grze Starcraft. W obu zmaganiach wzięli udział zarówno nowicjusze jak i weterani, młodzi i starzy.

Dla tych, którzy nie wiedzą, gra w kapsle polega na tym, aby pstrykając palcami kapsel przejechać wyznaczoną trasę, jako pierwszy. Podczas wyścigu w szkole nie obyło się bez zwinnych palców i celnych oczu, aby możliwe stało się ukończenie trasy z jej zakrętami, przewężeniami oraz wyspami, na które należało się dostać nie dotykając kapslem podłogi. Natomiast w pojedynkach komputerowych w grze Starcraft należało jak najszybciej wyeliminować przeciwnika, aby przejść dalej aż do finału. Tu przydały się sprawne umysły, aby jak najszybciej zbudować właściwe linie produkcyjne zaopatrujące bazy i żołnierzy walczących w obronie swoich pozycji.
Emocje udzielały się wszystkim, uczestnikom i sędziom, bo grać było o co. Nagrody ufundował m.in. Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku, za co serdecznie dziękujemy. Można było wygrać okolicznościowe puzzle, gry edukacyjne oraz książki. Dziękujemy również Szkole Podstawowej nr 1 za udostępnienie swoich pomieszczeń. Tydzień Patriotyczny jeszcze trwa. To jeszcze nie koniec naszych przedsięwzięć. W przyszłości na pewno wrócimy do organizacji takich turniej, bo ta edycja spotkała się z dobrym przyjęciem. Do zobaczenia!

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.