Strona główna / Lokalne / Pasażerowie promów bez kontroli

Pasażerowie promów bez kontroli

Szwecja przywróciła kontrole wyłącznie na granicy z Danią i Niemcami. Dementujemy nieprawdziwe informacje podane przez niektóre media o powrocie kontroli granicznych na terminalu promowym w Świnoujściu. Polska Straż Graniczna w Świnoujściu nie sprawdza dokumentów pasażerów płynących do Skandynawii.

Szwedzi przywrócili kontrole graniczne w związku z masowym napływem uchodźców. Rząd w Sztokholmie zapowiedział, że przez 10 najbliższych dni będą szczegółowo sprawdzane dokumenty osób próbujących dostać się do ich kraju.

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Jeden komentarz

  1. Tak, jeszcze polskie promy nie będą kontrolowane, dzisiaj. Bo jutro, jak „uchodźcy” zorientują się, że z Danii i Niemiec nie wyjadą to przerzucą się na Świnoujście. Zresztą co to w mordę misia za „uchodźcy!. Zdrowe, młode, wypasione byki. Tak teraz wyglądają ofiary wojny?. Ponoć to chrześcijanie, ale od kiedy to chrześcijanki chodzą na co dzień w burkach i czadorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.