Strona główna / Lokalne / Pasażerowie promów bez kontroli

Pasażerowie promów bez kontroli

Szwecja przywróciła kontrole wyłącznie na granicy z Danią i Niemcami. Dementujemy nieprawdziwe informacje podane przez niektóre media o powrocie kontroli granicznych na terminalu promowym w Świnoujściu. Polska Straż Graniczna w Świnoujściu nie sprawdza dokumentów pasażerów płynących do Skandynawii.

Szwedzi przywrócili kontrole graniczne w związku z masowym napływem uchodźców. Rząd w Sztokholmie zapowiedział, że przez 10 najbliższych dni będą szczegółowo sprawdzane dokumenty osób próbujących dostać się do ich kraju.

Zobacz również

ETZT. Będą trzy stacje do ładowania elektryków

Trzy stacje do ładowania samochodów elektrycznych powstaną w najbliższym czasie w Świnoujściu. Ogólnodostępne punkty do …

Jeden komentarz

  1. Tak, jeszcze polskie promy nie będą kontrolowane, dzisiaj. Bo jutro, jak “uchodźcy” zorientują się, że z Danii i Niemiec nie wyjadą to przerzucą się na Świnoujście. Zresztą co to w mordę misia za “uchodźcy!. Zdrowe, młode, wypasione byki. Tak teraz wyglądają ofiary wojny?. Ponoć to chrześcijanie, ale od kiedy to chrześcijanki chodzą na co dzień w burkach i czadorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.