poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / Niebezpieczny bilbord może spaść komuś na głowę!

Niebezpieczny bilbord może spaść komuś na głowę!

Właściciel tablicy reklamowej przy ulicy Matejki najwyraźniej kpi z bezpieczeństwa przechodniów i dzieci bawiących się na osiedlu. Po ostatnich silnych wiatrach, ogromna metalowa tablica pochyliła się i wygląda tak jakby zaraz miała się przewrócić. Chociaż kolos stoi podparty o wielkie betonowe klocki i jest skręcony stalowymi śrubami, to zdaje się, że nadmorski wiatr nic sobie z takich zabezpieczeń nie robi.

Przy każdym podmuchu wszystko skrzypi i przechyla się coraz bardziej. Już raz wiatr w tym miejscu powalił podobną konstrukcję. Kto wydaje na to zgodę?! Przecież tędy chodzą ludzie i bawią się dzieci. Spadnie to komuś na głowę i na pomoc będzie za późno, zostanie kaleką do końca życia – denerwuje się Czytelnik, który na miejsce wezwał reportera portalu swinoujskie.info.

art-reklama2Jak ustaliliśmy – teren należy do Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin. To ona wydała zgodę na postawienie olbrzymiej konstrukcji, co do której bezpieczeństwa mamy poważne wątpliwości.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

3 komentarze

  1. Dopiero, co niedawno spadła . . .

  2. Nie róbta z igły wideł! Nikt tam się nie bawi ani w pobliżu ani pod tablicami, do tego cała ta konstrukcja reklamowa stoi 20 m. od chodnika, wiec i na głowę nikomu też nie spadnie!!!!

  3. To nie jest Grunwaldzka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.