Strona główna / Lokalne / Niebezpieczny bilbord może spaść komuś na głowę!

Niebezpieczny bilbord może spaść komuś na głowę!

Właściciel tablicy reklamowej przy ulicy Matejki najwyraźniej kpi z bezpieczeństwa przechodniów i dzieci bawiących się na osiedlu. Po ostatnich silnych wiatrach, ogromna metalowa tablica pochyliła się i wygląda tak jakby zaraz miała się przewrócić. Chociaż kolos stoi podparty o wielkie betonowe klocki i jest skręcony stalowymi śrubami, to zdaje się, że nadmorski wiatr nic sobie z takich zabezpieczeń nie robi.

Przy każdym podmuchu wszystko skrzypi i przechyla się coraz bardziej. Już raz wiatr w tym miejscu powalił podobną konstrukcję. Kto wydaje na to zgodę?! Przecież tędy chodzą ludzie i bawią się dzieci. Spadnie to komuś na głowę i na pomoc będzie za późno, zostanie kaleką do końca życia – denerwuje się Czytelnik, który na miejsce wezwał reportera portalu swinoujskie.info.

art-reklama2Jak ustaliliśmy – teren należy do Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin. To ona wydała zgodę na postawienie olbrzymiej konstrukcji, co do której bezpieczeństwa mamy poważne wątpliwości.

Zobacz również

Prezydent Świnoujścia przeprosił mieszkańców za śliskie chodniki

Po piątkowych opadach śniegu, wiele ulic w Świnoujściu zamieniło się w ślizgawki. Firma wybrana w …

3 komentarze

  1. Dopiero, co niedawno spadła . . .

  2. Nie róbta z igły wideł! Nikt tam się nie bawi ani w pobliżu ani pod tablicami, do tego cała ta konstrukcja reklamowa stoi 20 m. od chodnika, wiec i na głowę nikomu też nie spadnie!!!!

  3. To nie jest Grunwaldzka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.