Strona główna / Lokalne / Tym razem metalowa reklama nikogo nie zabiła. Upadła metr od chodnika [film]

Tym razem metalowa reklama nikogo nie zabiła. Upadła metr od chodnika [film]

Osoby ustawiające wielkie metalowe reklamy na własnoręcznie robionych konstrukcjach, zdają się nie mieć oleju w głowie. Nie tak dawno temu ostrzegaliśmy, że reklama jednego ze sklepów w Centrum Handlowym Uznam wkrótce runie na ziemię. Nie trzeba było długo czekać. We wtorek nad ranem silny porywisty wiatr połamał metalową konstrukcję jak zapałkę. Ostrzegaliśmy, że do takiej sytuacji może dojść. Osoby odpowiedzialne za ustawienie reklamy, którą dodajmy – w przeszłości już przynajmniej jeden raz upadała, zdaje się świadomie sprowadzają zagrożenie na ludzi.

IMG_0007Dodajmy, że to nie jedyna reklama, którą we wtorek powalił wiatr. Na parkingu przy ul. 11 listopada reklama na przyczepie samochodowej runęła na drogę zatrzymując się zaledwie dwa metry od zaparkowanego samochodu.

Przypomnijmy, że  zgodnie z ostrzeżeniem IMGW prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w godzinach około południowych.

Zobacz również

Wypadek na parkingu przy ulicy Bydgoskiej. Chłopak ranny w głowę

Świnoujscy strażacy opatrzyli poważną ranę głowy u młodego mężczyzny. Na parkingu na ulicy Bydgoskiej doszło …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.