poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Nie ma dobrych wieści ze szpitala

Nie ma dobrych wieści ze szpitala

Po ostatniej publikacji artykułu o operacji małego świnoujścianina Oskara Gąsiorowskiego, nie ma dnia, by Czytelnicy nie wysyłali pytań o jego aktualny stan zdrowia. Nie mamy dobrych wieści. Oskar jest cały czas pod respiratorem i ma zapalenie płuc. Była próba rozintubowania, lecz po 12 godzinach chłopiec osłabł i już nie dał rady oddychać.

– Dla nas oddech jest czymś oczywistym i normalnym, nie zwracamy na to uwagi, a Oskarek walczy o każdy oddech. Patrząc na to wszystko serce mi pęka, a łzy same spływają po policzku, bo nie mogę pomóc mojemu Synkowi – pisze pani Edyta, mama chłopca.

Oskar urodził się jako wcześniak. Lekarze zdiagnozowali u niego wadę serca.Przeszedł już dwie skomplikowane operacje. Świnoujscianie ruszyli z pomocą, gdy dowiedzieli się, że są potrzebne pieniądze na kosztowną operację. Środki uzbierano. Oskar przebywa w szpitalu w Łodzi. Razem z nim jest mama. Starszy brat został w Świnoujściu. Opiekują się nim dziadkowie.

Zobacz również

Jest sobota, jest parkrun

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek i choć poranek rozsnuł wokół wyspy mgłę białą i gęstą …

5 komentarzy

 1. Może zorganizujmy msze św. w Ściu. W modlitwie sila. Rozgłosiło by się na fb informację… Ludzie by przyszli i wspólnie pomodlimy się o zdrowie dla Oskarka. Kto ma pomysł który ks w Ściu będzie skłonny odprawić mszę specjalnie dla naszego Bohatera?

 2. Do Ciebie, Boże, rączki podnoszę,
  o zdrowie dla mnie bardzo proszę
  i proszę także, niech mnie od złego
  na każdym kroku aniołki strzegą!

  Zdrowiej szybciutko Aniołku!

 3. powiniem byc teraz w klinice najlepszej w europie ale jaki kraj taka opieka,OSKI TRZYMAJ SIE DASZ RADE

 4. Boże spraw żeby Oskarek z tego wyszedł,musi być dobrze wszyscy w to wierzymy.Pomódlmy się wszyscy za jego zdrowie(modlitwa pomoga).Oskarku jesteś Wielki wiem walczysz ale wygrasz tą walkę będziesz zdrowy i będziesz mógł cieszyć się z dzieciństwa jak inne dzieci.Modlę się a ciebie aniołku i glęboko wierzę tak jak wszyscy że wszystko się uda.Mamusi twojej życzę dużo wiary spokoju,wiem jest ciężko ale jest Pani silna dla synka.Nadejdzie taki dzień że wszystkie złe chwile miną a nadejdą te szczęśliwe dla całej rodziny a Nasz Mały Wielki Bohater pokaże wszystkim że wygrał tą walkę.Aniołki czuwają nad tobą Oskarku Dużo Uścisków i buziaczków od wszystkich którzy na ciebie czekają.Będzie dobrze

 5. Oskarku trzymaj się wszyscy jesteśmy z Tobą musi być dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.