Strona główna / Lokalne / Podpalacz złapany na gorącym uczynku!

Podpalacz złapany na gorącym uczynku!

Tym razem nie udało się podpalaczowi podłożyć ognia pod zaparkowany przy ulicy Grunwaldzkiej samochód. Piromana w porę dostrzegli policjanci, którzy wezwali strażaków. Udało się uratować samochód.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 4 nad ranem. Chevrolet zaparkowany był tuż przy 10-piętrowym budynku na drodze wewnętrznej. Podpalacz podłożył ogień pod przednie koło i prawdopodobnie uciekł. Dostrzegli go policjanci, którzy po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę.

– Ten samochód stoi tutaj góra dwa, trzy dni. Wcześniej go tu niebyło. Co komu do głowy strzeliło, żeby go chcieć podpalić – opowiada mężczyzna mieszkający naprzeciwko.

W samochodzie wymontowano wcześniej bak paliwa. Kim był podpalacz? Dlaczego podłożył ogień? Czy wcześniej był karany? Co mu grozi? Poprosiliśmy o szczegóły zdarzenia rzecznika świnoujskiej policji. Do chwili emisji tego artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zobacz również

Zmora na osiedlach. Kierowcy parkujący na chodnikach i trawnikach

Kierowcy parkujący swoje samochody w niedozwolonych miejscach to codzienność na osiedlach mieszkaniowych w Świnoujściu. Problem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.