Strona główna / Lokalne / 23-latek handlował narkotykami

23-latek handlował narkotykami

Na 3 miesiące do aresztu trafił kolejny narkotykowy diler zatrzymany przez świnoujskich policjantów. 23-latek posiadał w mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających w postaci amfetaminy oraz marihuany. Udowodniono mu także handel narkotykami w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

– Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 100 gramów amfetaminy i ponad 100 gramów marihuany, natomiast zaskoczonego ich wizytą posiadacza narkotyków zatrzymali i osadzili w celi komendy – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że zatrzymany handlował środkami odurzającymi w celu osiągnięcia korzyści materialnej. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i ich sprzedaży, do których się przyznał.

Sąd zdecydował o 3 miesięcznym areszcie dla mężczyzny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają między innymi skąd pochodziły środki odurzające. Dzięki działaniom policjantów zabezpieczone narkotyki nie trafią na lokalny rynek.

Zobacz również

Uznam Arena potrzebuje naszych głosów

Świnoujska Uznam Arena znalazła się w dwudziestce obiektów, które walczą o tytuł Top Inwestycji Komunalnej. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.