niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / Blisko 200 morsów i foczek weszło do lodowatej wody

Blisko 200 morsów i foczek weszło do lodowatej wody

Kolejny raz świnoujskie morsy zorganizowały mikołajkową imprezę dla osób uwielbiających kąpiele w zimnej wodzie.art-morsy2 W tym roku przyjechało około 200 „zimnolubnych” z różnych stron Polski, nawet z Dolnego Śląska i wielu ze Szczecina. Jak mówili po wyjściu z wody, Bałtyk o tej porze roku jest dla nich za ciepły. art-morsy3Po wesołej zabawie, na wszystkich czekał ciepły posiłek przygotowany przez organizatorów. Imprezę zorganizował OSiR wspólnie z WOPR.

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

6 komentarzy

 1. Niektóre, to całkiem zdrowe babeczki.

 2. jak patrzę to mi się zimno robi

 3. Impreze zorganizowały przede wszystkim MORSY MORŚWINY ze Swinoujścia a wspól organizatorami byli OSiR i WOPR to tak w woli sprostowania 🙂

  • „Przede wszystkim”… to napisz proszę Ruda, kto: załatwiał zgodę z Urzędu Morskiego, zaplecze medyczne, organizował i przywiózł drewno, zamawiał koszulki i certyfikaty, rozstawiał namioty, barierki, załatwiał i przywoził scenę, organizował toy-toye, ogarniał quady, sprzątał plażę i wiele spraw po drodze?
   Szlag mnie trafia na takie wpisy, że „PRZEDE WSZYSTKIM”. Każda z organizacji ma tu swój wkład, włącznie z sponsorami, więc proszę bez takich „współorganizatorskich” wpisów. Impreza ma ogromny potencjał, spore zainteresowanie i każdy rok czegoś nowego uczy. Była świetna zabawa i oby tak zawsze, pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w jej organizację (bez zbędnego stopniowania).

   • Za to bierzecie co miesiąc pieniądze i żadna łacha jak trochę popracujecie w tym „waszym” OsIrze, jak w ogóle możecie się porównywać do grupy osób, które mają jakąś pasję a przy okazji reklamują m.inn i was, plaża należy do wszystkich a wy to macie tam utrzymywać porządek a nie się „odszczekiwać” przy każdej okazji, w dypach się wam poprzewracało z tego dobrobytu!

    • Kontroler, popracuj trochę nad ojczystym językiem, bo jak widać Bozia poskąpiła, dając w zamian nadmiar chamstwa i pyskówy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.