Strona główna / Lokalne / Mikołaj zjechał ze szczytu latarni morskiej. Zobacz zdjecia!

Mikołaj zjechał ze szczytu latarni morskiej. Zobacz zdjecia!

Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu orkiestry wojskowej, setki prezentów, ognisko z kiełbaskami, Mikołaj zjeżdżający po linie ze szczytu latarni morskiej i najważniejsze – radość dzieci. Tak było w niedzielne południe pod latarnią morską w Świnoujściu.

Święty Mikołaj przelatywał nad latarnią morską, ale wypadł ze swoich sań. Renifery pobiegły w inną stronę, a on sam znalazł się w tarapatach. Na szczęście latarnicy przygotowali mu godne powitanie. Po kilkunastu minutach od wylądowania, Mikołaj zjechał na linie ze szczytu latarni morskiej.

– U nas w Laponii pada śnieg, a u was wieje bardzo silny wiatr. Mocne porywy trochę utrudniały zejście, ale czego nie robi się dla dzieci. Przywiozłem ze sobą kilkaset prezentów dla najgrzeczniejszych dzieci. Lubię przyjeżdżać do Świnoujścia, bo są tu zawsze uśmiechnięci ludzie – mówił Mikołaj w rozmowie z reporterem portalu swinoujskie.info.

Marynarze z orkiestry wojskowej z galerii przygrywali na instrumentach najpiękniejsze kolędy, a mieszkańcy wspólnie odśpiewali „Wśród nocnej ciszy”. Atmosfera pod latarnią zrobiła się iście świąteczna. Pomocnicy Mikołaja przygotowali dla najmłodszych prezenty, ognisko i poczęstunek, konkursy i zabawy z nagrodami.

Organizatorem imprezy była Świnoujska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich, Fort Gerharda. Wsparcie finansowe zapewniło Polskie LNG.

Zobacz również

Za tydzień. Ratownicy będą rywalizować na plaży

W sobotę 24.08.2018 od godz. 10.00 do 17.00 na plaży przy Centrum Ratowników wejście plażowe …

4 komentarze

  1. Super zabawa, Mikołaj dawał czadu, moje dzieci z prezentami, zdjęciami z Mikołajem. Ten facet wiedział co ma robić i naprawdę mu zalezało na zabawie z dziećmi – dziękuję w imieniu Amelki i Jasia.

  2. Brawo – było super – dziękujemy! :))

  3. odważny człowiek brawo dla niego bo dał nam wszystkim dużo radości.

  4. ∢◯∵␣≢☴∖△≖◠∋ ∴ ☠

    To jednak Mikołaja nie porwało ISIS?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.