niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / Kobieca modliszka grasuje w Świnoujściu

Kobieca modliszka grasuje w Świnoujściu

Najpierw próbowała zgwałcić młodego mężczyznę. Później zdemolowała lokal i o mały włos nie pozbawiła oka drugiego potencjalnego „kochanka”, który odmówił jej amorów! Dziś w nocy rozpalona do czerwoności kobieca modliszka w jednym z lokali koło promu Bielik pokazała czym kończy się niezaspokojona żądza miłości!

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Do lokalu, w którym biesiadowało kilku znajomych weszła około 30-letnia kobieta.

– Niemal od razu zaczęła się przystawiać do kolegów- opowiada jeden ze świadków zdarzenia.

Niestety- wszyscy mężczyźni przebywający w lokalu odrzucili jej adoracje, a jeden z nich, według niej najprawdopodobniej najatrakcyjniejszy, schował się na zapleczu.

– Była napastliwa. Zaczęła się o mnie ocierać! Próbowała złapać za krocze. Mało brakowało. Nie będę cytował co do mnie mówiła – opowiada niedoszła ofiara gwałtu. – Tu nie ma się z czego śmiać!

I wtedy kobieta wpadła w szał! Zaczęła pryskać gazem pieprzowym, który miała w torebce, demolować lokal! W końcu chwyciła za tzw. tulipana (czyli zbitą butelkę) i ruszyła do ataku na jednego z najodważniejszych młodzieńców, który postanowił ją uspokoić. O mały włos jego odwaga nie skończyła by się tragicznie, bo butelka trafiła na łuk brwiowy, polała się krew!

Po kilkunastu minutach na miejscu pojawili się policjanci i karetka. W tym czasie rozbuchana niewiasta zdążyła już opuścić lokal. Szukać innej męskiej ofiary?

Jak na razie z informacji uzyskanych nieoficjalnie na policję nie zgłosiła się żadna męska ofiara żądzy rozpalonej kobiety. Policjanci oczywiście znają jej personalia i przeprowadzili już kilka interwencji z jej udziałem.

Okazuje się, że w/w choruje od wielu lat na jedną z chorób psychicznych. Niestety, terapia jak widać nie przynosi rezultatów. Panowie! UWAŻAJCIE! Szczególnie nocą, w okolicach przystani promowej!

Zobacz również

Gazociągiem Baltic Pipe płynie już gaz do Polski

Rusza przesył gazu gazociągiem Baltic Pipe – poinformowała w sobotę spółka Gaz-System. Gazociągiem Baltic Pipe …

15 komentarzy

 1. „rozbuchana niewiasta”? Gdzie się pan redachtór uczył formułować wypowiedzi? W XIXwiecznym seminarium duchownym?

 2. No jakim to sposobem chyba w marzwniach 🙂

 3. Potencjalny kochanek

  Zbieramy ekipe.Hahaha

 4. Aśka z ognicy tylko ona ma taki zryty łeb

 5. komentarze na facebooku portalu pod tym artykułem- niepowtarzalne… wściel m..cy- straszna choroba

 6. Asia z Ognicy.Haha

 7. Jakoś ja czasem się włóczę po mieście i jakoś żadna nie chce mnie zgwałcić :-/
  hiiiii hiiiii hiiiii hiiiiii . . .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.