Strona główna / Lokalne / Warszów. Zderzenie dwóch samochodów. Zobacz zdjęcia!

Warszów. Zderzenie dwóch samochodów. Zobacz zdjęcia!

Przed godziną 21 na skrzyżowaniu ulic Ludzi Morza i Wolińskiej doszło do wypadku drogowego. Zderzył się samochód dostawczy z pojazdem firmy ochroniarskiej. Na miejsce wysłano policjantów i pogotowie ratunkowe.

– Kierowca auta dostawczego jest cały. Kierowca osobówki natomiast jest w karetce. Nie wiem czy coś poważnego się mu stało – relacjonuje nasz Czytelnik Krystian.

W miejscu w którym doszło do wypadku stoi znak „stop”. Prawdopodobnie jeden z kierowców go zignorował i dlatego pojazdy się zderzyły. Kierowca samochodu firmy ochroniarskiej został przetransportowany do świnoujskiego szpitala.

Na miejscu pracują policjanci. Badają okoliczności zdarzenia. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony, jednak droga jest przejezdna.

Zobacz również

Chcą wykupić swoje mieszkania komunalne. Dziś nie mogą

Lokatorzy mieszkań komunalnych ze Świnoujścia chcieliby wykupić swoje lokale od gminy. Na przeszkodzie stoi im …

3 komentarze

  1. Kierowca samochodu osobowego ewidentnie nie zastosowal sie do znaku STOP, moim zdaniem jest sprawca tego wypadku i mam nadzieje ze zostana pociagniete konsekwencje z tego powodu i nigdy nie bedzie mogl prowadzic auta , JAZDA BEZ MOZGU!! ZDROWIA DLA POSZKODOWANYCH A NAJBARDZIEJ DLA KIEROWCY FIRMY OCHRONIARSKIEJ

    • Kierowca samochodu dostawczego ewidentnie nie zastosowal sie do znaku STOP jest winny calego wypadku mam nadzieje ze zostana pociagniete konsekwencje i straci prawko duzo zdrowia zycze dla poszkodowanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.