Strona główna / Lokalne / [FILM] Potężna eksplozja. Wybuch stoiska z fajerwerkami

[FILM] Potężna eksplozja. Wybuch stoiska z fajerwerkami

To prawdziwy cud, że w tym wybuchu nikt nie zginął. Tuż po godzinie 14 doszło do eksplozji, którą było słychać nawet w Karsiborze! W jednym ze stoisk handlowych na ulicy Wojska Polskiego wybuchły fajerwerki! DSC_0436Najważniejsza informacja- nikt nie zginął! Jak na razie nie wiadomo w jaki sposób doszło do eksplozji. Na szczęście, mimo targowej niedzieli, zanim zaczęły strzelać największe materiały pirotechniczne wszystkie osoby znajdujące się wokół zdołały uciec!

 – To był moment!- opowiada pan Adam, który był jednym ze świadków eksplozji. – Huk był potworny! Język ognia miała parę metrów!

DSC_0458Już po chwili na miejscu pojawili się strażacy, policja i karetki pogotowia. Ściągnięto nawet straż z portu wojennego. Na chwilę obecna wiadomo, że spłonęło 6 stoisk,trzy osoby są poszkodowane .Uszkodzonych jest kilka samochodów. Na szczęście pożar został opanowany i nie zagraża już nikomu! Największym problemem dla strażaków są gapie! Apelujemy! Pozwólcie służbom działać! I nie jedźcie na miejsce pożaru!

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.