Strona główna / Lokalne / Wybuch stoiska z fajerwerkami

Wybuch stoiska z fajerwerkami

Płonie stoisko z fajerwerkami w Świnoujściu przy ul Wojska Polskiego. Na miejscu jest nasz reporter. Trwa  akcja gaszenia. Ogień gaszą 3 jednostki straży pożarnej. Jest policja. Mnóstwo gapiów. Co chwila słychać wybuchy petard.

AKTUALIZACJA

Groźna eksplozja stoiska z fajerwerkami w Świnoujściu. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby trafiły do szpitala. Do wybuchu doszło w niedzielę około godziny 14 na targowisku przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kruczkowskiego w Świnoujściu. Nie wiadomo jak doszło do eksplozji. Świadkowie opisują, że słyszeli potężny wybuch, słup ognia, a nad stoiskiem uniósł się czarny wielki grzyb dymu. Huk było słychać nawet kilkanaście kilometrów od Świnoujścia.
Siła eksplozji była tak duża, że asortyment ze stoisk handlowych poleciał kilkanaście metrów dalej do pobliskiego lasu. Na miejsce skierowano kilka jednostek straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję. Po zakończonej akcji gaśniczej, policjanci będą ustalać wszystkie okoliczności wypadku.

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

12 komentarzy

 1. Niech sie dzieci bawja – wyluzujcie

 2. przez takich idiotów dzieci palą sobie ręce i dochodzi do tragedii.Niech sprzedaja cukierki ,albo szaszłyki,a nie to g…..o!!!ja się cieszę,że poszło z dymem!!

  • W samochodach też giną dzieci. Zakazać sprzedaży samochodów?

   • no giną ,przeważnie tez przez ludzką głupotę,ale w ogóle co za porównanie???śmiac się chce!!!Nie dość ,że to drogie,to jeszcze zwierzynę straszy.
    O tym jacek nie pomyslał…Podzielam wpis,któregoś z gościa,.Powinno być tak jak w Europie,fajerwerkami zarządza miasto i robią SHOW ,ale na wydzielonym placu i powierzonym odpowiedzialnym ludzią,a nie lekkomyślnym świrom!!!!

 3. bardzo dobrze!!!powinni wycofać ze sprzedaży to dziadostwo!!!!Dobrze ,że nikt nie ucierpiał!!!!

 4. Szczęście w nieszczęściu- wszyscy żyją!

 5. to się po prostu w głowie nie mieści!
  A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja, albo jakby akurat tam się bawiły małe dzieci?!

 6. Pierwsza wizja… gazoport …omg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.