sobota , 1 października 2022
Strona główna / Lokalne / Szybka transformacja mieszkania na Sylwestra
Na rynku jest całe mnóśtwo balonów. Anna Maciejewska-Janowska z Dekoratorni trzyma w ręku nietypowe balony - bardzo eleganckie. Jeden jest ukryty pod drugim - przezroczystym. Foto: Wojciech Basałygo

Szybka transformacja mieszkania na Sylwestra

Nie pij szampana w szlafroku przed telewizorem. Zaproś znajomych i razem świętujcie. Choinki wcale nie musimy wynosić do drugiego pokoju. Wystarczy zaledwie kilka dodatków, aby przygotować nasze mieszkanie na sylwestrową domówkę. Jak zrobić to szybko i tanio? Zapytaliśmy specjalistki. Anna Maciejewska-Janowska z Dekoratorni tłumaczy, że to bardzo proste i wszystkie prace można wykonać samodzielnie. Będziemy potrzebowali kilka kolorowych wstążek, baloniki i obowiązkowo – konfetti.

Nowy Rok wolimy witać na domowych imprezach. Zapraszamy przyjaciół i chcemy, aby nasz Sylwester był niepowtarzalny, wyjątkowy i olśniewający. Jak sprawić, aby nasi znajomi zapamiętali go na wiele lat? Wystarczy wyobraźnia i kilka przedmiotów.

Tanie i efektowne dekoracje

Koniecznie zaopatrz się w serpentyny, konfetti, baloniki i czapeczki .Porozrzucaj kolorowe ozdoby na stole, serpentyny porozwieszaj na lampach. Pamiętaj o kolorowych balonikach.

– Na rynku jest mnóstwo przeróżnych balonów. Kolorowe, złote, białe, małe duże i jakie tylko potrafimy sobie wyobrazić. Profesjonalnie napełnia się je helem, dzięki temu są lżejsze od powietrza i się unoszą. Jednak w domowych warunkach wystarczy powietrze z naszych płuc – mówi Anna Maciejewska-Jankowska.

Ale co zrobić, żeby nasze balony były wyjątkowe? Można je wypełnić konfetti i napompować. W Jeśli nie mamy konfetti możemy je zrobić samodzielnie, wystarczy kolorowy papier i dziurkacz.

Ozdoby muszą się także pojawić na sylwestrowym stole. Nóżki od szampana można udekorować kolorowymi kokardkami z tasiemki. W dekorowaniu mieszkania, podążaj za własną fantazją.

Strzelające konfetti

Potrzebne będą:
kolorowe papiery po prezentach, tasiemki itd.,
dziurkacz,
plastikowa butelka,
balonik i ostry nożyk

Przygotowanie:
1. Weź dziurkacz i potraktuj nim papiery, tasiemki itd.- to będzie nasze konfetti.
2. Od plastikowej butelki odetnij nożykiem szyjkę i nasadź na nią balonik.
3. Wsyp konfetti do tak przygotowanej maszynki
4. Nadmuchaj balonik i… ciesz się kolorowym konfetti, które radośnie wyskoczy z samodzielnie przygotowanego urządzenia

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.