Strona główna / Lokalne / Największy hotel w mieście będzie gotowy za rok

Największy hotel w mieście będzie gotowy za rok

To ma być jeden z większych hoteli na całym Wybrzeżu. Z pewnością stanie się wizytówką miasta. Ma mieć 340 pokoi, 13 pięter i kawiarnię na dachu. Efekty wielkiej konstrukcji można podziwiać przy skrzyżowaniu ulic Uzdrowiskowej i Chrobrego. Budowa ma zakończyć się w 2017 roku.

art-radisson2W 5-gwiazdkowym hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście znajdzie się 340 pokoi i apartamentów z widokiem na morze, restauracje, bary i kawiarnia widokowa na ostatnim 13. piętrze, klub muzyczny ze strefą gier, siłownia, fitness i wellness oraz największe centrum konferencyjne na Wybrzeżu mogące pomieścić 1 000 osób. Jedną z niecodziennych atrakcji będzie basen infinity edge z barem i tarasem na dachu; położony na wysokości prawie 50 m n.p.m.

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

4 komentarze

  1. Ale ohydztwo.
    Kto pozwala budować takie szkarady?

    • Zdjęcie przedstawia budowany budynek – w trakcie prac, więc prosimy jeszcze powstrzymać się od oceny. Zachęcamy do zapoznania się z wizualizacjami, które są dostępne w Interencie. Pozwolimy sobie również przypomnieć, że Zdrojowa Invest zorganizowała wspólnie z SARP konkurs architektoniczny na koncepcję Baltic Park Molo, co jest ewenementem na skalę Polski, aby prywatny inwestor decydował się na taki krok i finansował zarówno konkurs, jak i nagrody.

  2. Pytanie – Komu będzie chciało czekać w kolejce na prom, żeby korzystać z dogodności jakie hotel oferuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.