Strona główna / Lokalne / Kocha chłopaka młodszego o 40 lat!
Na drzwiach mieszkanki Świnoujścia pojawił się wulgarny napis. Od tamtej pory pani Anna zaczęła łykać środki uspokajające. Foto: archiwum prywatne

Kocha chłopaka młodszego o 40 lat!

Miłość nie zna granic! Uskrzydla, daje sens i siłę do życia. No chyba, że rozkwita w Świnoujściu.

Pani Ania ma 64 lata i od urodzenia mieszka w Świnoujściu. Jej pierwszy życiowy partner, z którym przeżyła niemal 30 lat odszedł 5 lat temu. Gdy kilka miesięcy temu poznała Krystiana, niemal od razu wiedziała, że to miłość jej życia. Mimo że jej nowy wybranek jest młodszy o 40 lat!

Pani Ania poznała Krystiana w centrum handlowym Uznam. Młody, przystojny i dobrze ubrany młodzieniec pomógł pozbierać jej zakupy, które rozsypały się z jej torby. Z uprzejmości zaniósł je do samochodu, bo emerytka ewidentnie nie mogła sobie poradzić z ich nadmiarem. Kobieta postanowiła się mu zrewanżować.

– Był taki miły i uprzejmy. Oczarował mnie od pierwsze spojrzenia. Dałam mu swój numer telefonu i zaproponowałam kawę. Po dwóch dniach młody mężczyzna zadzwonił i przypomniał o obietnicy. Spędziliśmy miły wieczór w jednej z kawiarni. Po pierwszej rozmowie czułam się jakbym znała go od zawsze – dodaje pani Ania.

– To był impuls. Nie wiem jak to się wszystko stało. Coś musiało zaiskrzyć. I tyle! – opowiada Pan Krystian. Okazało się, że mężczyzna ma 25 lat. Pracuje w prywatnej firmie, a w Świnoujściu mieszka od niedawna. Właśnie rozstał się ze swoją partnerką, która była od niego starsza o 10 lat.

Raj na ziemi

Mimo początkowych oporów „młodzi” kochankowie zaczęli się coraz częściej spotykać. Pan Krystian został na jedną noc. W końcu przeprowadził się do ukochanej , a po czerech miesiącach się oświadczył. Para zaczęła układać sobie życie i funkcjonować jak normalne małżeństwo.

– Ania jest troskliwa i opiekuńcza. Jest nam ze sobą jak w raju i pod każdym względem do siebie pasujemy – opowiada pan Krystian. A seks? – Jeszcze raz powtórzę – jest nam super! – dodaje młody kochanek. By zbić argumenty, które często padają – uprzedza: jestem niezależny finansowo.

Prowincjonalne piekiełko

Nowy, młody i przystojny gość w progach pani Ani zainteresował sąsiadów. Już po paru wizytach zaczęły się pytania o to kim jest, ile ma lat i po co przychodzi. Czy remontuje mieszkanie, albo naprawia kran? Może jest siostrzeńcem? Gdy zaczęły pojawiać się plotki, że to płatny kochanek, a na drzwiach mieszkania pojawił się wulgarny napis, emerytka postanowiła pójść na całość, odkryć karty i poinformować najbardziej wścibskich sąsiadów, że powinni szykować się na wesele!

Jeszcze gorzej było z dziećmi. Syn, gdy dowiedział się, że jego nowy „tata” jest o 10 lat od niego młodszy, najpierw chciał pobić adoratora swojej matki, a później zaciągnąć siłą emerytkę do psychiatry. Na koniec zerwał z nią wszelkie kontakty.

– Pozostała mi tylko jedna przyjaciółka. Pozostałe zaczęły mnie unikać – mówi pani Anna.

Pan Krystian nie ma tego typu problemów, bo jego rodzice mieszkają 500 kilometrów od Świnoujścia. Znajomi z pracy o jego życiu prywatnym nie wiedzą. Choć wie, że z powodu wystąpienia z Anią, w jednym z programów ogólnopolskiej telewizji, o jego związku mogą się wkrótce dowiedzieć wszyscy jego bliscy.

Dajmy innym żyć!

Pani Ania łyka olbrzymie ilości środków uspakajających. Wielkie szczęście jakie znalazła w osobie Krystiana zatruwa jad ludzi, który według kobiety towarzyszy jej niemal na każdym kroku.

– Zaczynam popadać w paranoję. Wydaje mi się, że wszyscy o mnie mówią. Wytykają, śmieją. Gdybym tylko miała odpowiednie pieniądze już dawno uciekłabym z tego z „prowincjonalnego piekiełka” do dużego miasta, aby rozpocząć nowe życie. Nie stać mnie na taką życiową rewolucję. Krystian ma w Świnoujściu dobrą pracę. To nierealne – opowiada płacząc emerytka. – Czy ludzie kiedyś pozwolą nam normalnie żyć?

Niestety, w polskiej rzeczywistości duża różnica wieku pomiędzy partnerami to nadal rzadkość. A związek, gdzie kobieta jest sporo starsza od partnera, to podwójny wyjątek. Czy znajomi i najbliższe otoczenie pani Ani i pana Krystiana pozwolą cieszyć się im ich wielką miłością?

A jak jest opinia naszych Czytelników? Zapraszamy do dyskusji na portalu swinoujskiej.info.

Zobacz również

Ranne ptaki i ssaki są leczone w Warnowie

Podobnie, jak w poprzednich latach, miasto ma umowę na leczenie, rehabilitację, żywienie oraz okresową opiekę …

18 komentarzy

 1. Znałam taki sam przypadek. Zapewne pani A. staje przed pytaniem , przed lustrem no bo co przyniesie czas, lata ? Ano miłość przetrwała, związek został rozpędzony przez mądrzejszych, a chłopak dostal wylewu krwi do mózgu i walczy o życie. W innym podobnym zestawie chłopak się powiesił i zostawił matce bolesny list.
  Nie pozwólcie na to głupcom !!

 2. W katolickim kraju pełnym „katolickiej miłości” zawsze będzie problem z nienawiścią wobec takich związków.

 3. Aniu i Krystianie! Nie przejmujcie się! Ci co piszą negatywnie tylko zazdroszczą. Prawdopodobnie nigdy nie kochali!

 4. dla mnie to obrzydliwe i niezgodne z naturą, lepiej wiecie jakie

 5. Ich sprawa ich życie i dajcie spokój kobicie

 6. To się po prostu w łowie nie mieści!
  A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja, albo jakby akurat bawiły si tam małe dzieci?!

 7. Widać, że chłopaka ciągnie do starszych kobiet. Przecież ta Pani jest starsza od jego mamy. Ta Pani może i się zadużyła, ale dla chłopaka to jest tylko bezpieczny seks bez zobowiązań. Ale to jest moje prywatne zdanie.

 8. Oboje są dorośli, podejmują suwerenne decyzje i ponoszą ich konsekwencje. ONI nikt inny. Nie ma powodu, żeby się ktokolwiek wtrącał. Fakt, że pewnie stanowią niecodzienny widok i dlatego ludzie się gapią. Ale tak samo gapią się na każdą niecodzienność. Czarnoskóry, muzułmanka, szejk z Dubaju – wszyscy byliby wytykani paluchami. Chyba oboje muszą obrosnąć grubą skórą i nauczyć się ignorować zaczepki. A z drugiej strony – nie rozumiem udziału w programie – zależy im na spokoju, czy wywoływaniu sensacji? Jakoś to nie idzie w parze…

 9. Polacy sa nietolerancyjni, rasisci i starej daty! Wszystko ich interesuje oprocz wlasnej dupy! Nie rozumiem dlaczego tak zatruwaja zycie parze ktora sie kocha! Mam nadzieje ze beda szczesliwi i sie im uda! Trzymam kciuki! Milosc nie wybiera wieku, plci czy koloru skory!

 10. 100 lat w miłości. I się nie przejmować pacanami.

 11. A co będzie za 10, 15 lat? Chłopka będzie w kwiecie wieku. a babina…

 12. gdyby kochana sąsiadka nie zadzierała tak nosa to by nie było całej tej afery. I jeszcze pobiegła się poskarżyć! Kobieto zrób porządek w swoim ogródku i przestań patrzeć na nas z góry! A co wyprawiasz w łóżku to twoja sprawa.

 13. Życzę wytrwałości P. Ani i Krystianowi
  Nie przejmujcie sie co ludzie powiedzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.