Strona główna / Lokalne / Tablica poinformuje żeglarzy nie tylko o pogodzie
W porcie jachtowym staną łącznie trzy takie tablice. Foto: Robert Ignaciuk

Tablica poinformuje żeglarzy nie tylko o pogodzie

W porcie jachtowym właśnie ustawiane są fundamenty pod tablicę informacyjną. Oprócz informacji meteorologicznych przydatnym żeglarzom, będzie na niej wyświetlany czas, być może także podstawowe informacje o wydarzeniach w mieście

DSCN2653Tablica zostanie ustawiona w ramach Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. W sumie w porcie jachtowym będą trzy takie urządzenia. Dwie obok budynku bosmana i jedna na wejściu do portu.

Projekt „Zachodniopomorski Szlak Żeglarski to sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”obejmuje budowę infrastruktury sieci portów i przystani jachtowych w otoczeniu Zalewu Szczecińskiego, w Szczecinie oraz na wybrzeżu Bałtyku. Trasa Szlaku leży na głównej drodze wodnej prowadzącej ze stolicy Niemiec – Berlina poprzez Bałtyk do Skandynawii.

Zobacz również

Turniej z okazji Dni Morza

W niedzielę 26 czerwca, odbył się Turniej Siatkówki Plażowej z okazji obchodów Dni Morza. Zawodnicy …

4 komentarze

    • Myślę że lepszy byłby studenciak po licencjacie na jakiejś katolickiej uczelni biznesu i dobrego ducha. Takiej co to 70 kierunków w jednym budynku. Wszystko zaocznie i 100% zdawalność.

  1. Może warto by było iść bardziej w treść niż formę? Taniej byłoby wykonać stronę lub aplikację dla smartfonów, miała by większy zasięg i była zdecydowanie tańsza. Dokładnie tak jak z tablicą pokazującą czas oczekiwania na prom.

  2. Przerost formy nad treścią.
    Będzie tak samo dokładne jak tablica pokazująca czas oczekiwania na prom, czy elektroniczna tablica na Konstytucji III Maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.