Strona główna / Lokalne / Netto podarowało paczki dla potrzebujących rodzin żołnierzy
Foto: Netto Polska

Netto podarowało paczki dla potrzebujących rodzin żołnierzy

Pamiętacie żołnierzy z reklamówkami firmy Netto? Fotografia tak szybko rozeszła się w Internecie, że stała się niezamierzoną reklamą supermarketu. Ta sytuacja wzruszyła kierownictwo firmy Netto.

 – Jesteśmy naprawdę bardzo dumni, że nasi wojacy lubią robić zakupy w sklepach naszej sieci. Postanowiliśmy podać dalej tę pozytywną energię. Postanowiliśmy przekazać paczki za pośrednictwem Fundacji “Wspieram cicho i skutecznie” rodzinom tych żołnierzy, których już z nami nie ma. Mamy nadzieję, że nasze paczki wywołają wiele uśmiechów i sprawią dużo radości – napisali pracownicy Netto.

Fundacja “WSPIERAM cicho i skutecznie” powstała w 2013 roku. Tworzą ją wyłącznie kobiety – w większości żony żołnierzy. Fundacja  wspiera członków rodzin poległych i zmarłych komandosów, zapobiega wykluczeniu społecznemu przewlekle chorych i niepełnosprawnych dzieci żołnierzy i pracowników wojska, wpiera rodziny komandosów i pracowników wojska zmagających się z przewlekłymi i ciężkimi chorobami oraz niepełnosprawnością członków ich rodzin.

Zobacz również

Miasto jest w sporze z wykonawcą Promenady Zdrowia i ul. Wojska Polskiego

Firma MCC wykonywała w Świnoujściu trzy inwestycje. 22 lutego 2021 roku została zawarta ugoda z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.