Strona główna / Lokalne / Netto podarowało paczki dla potrzebujących rodzin żołnierzy
Foto: Netto Polska

Netto podarowało paczki dla potrzebujących rodzin żołnierzy

Pamiętacie żołnierzy z reklamówkami firmy Netto? Fotografia tak szybko rozeszła się w Internecie, że stała się niezamierzoną reklamą supermarketu. Ta sytuacja wzruszyła kierownictwo firmy Netto.

 – Jesteśmy naprawdę bardzo dumni, że nasi wojacy lubią robić zakupy w sklepach naszej sieci. Postanowiliśmy podać dalej tę pozytywną energię. Postanowiliśmy przekazać paczki za pośrednictwem Fundacji “Wspieram cicho i skutecznie” rodzinom tych żołnierzy, których już z nami nie ma. Mamy nadzieję, że nasze paczki wywołają wiele uśmiechów i sprawią dużo radości – napisali pracownicy Netto.

Fundacja “WSPIERAM cicho i skutecznie” powstała w 2013 roku. Tworzą ją wyłącznie kobiety – w większości żony żołnierzy. Fundacja  wspiera członków rodzin poległych i zmarłych komandosów, zapobiega wykluczeniu społecznemu przewlekle chorych i niepełnosprawnych dzieci żołnierzy i pracowników wojska, wpiera rodziny komandosów i pracowników wojska zmagających się z przewlekłymi i ciężkimi chorobami oraz niepełnosprawnością członków ich rodzin.

Zobacz również

Idealne warunki do szkolenia ratowników medycznych. WSPR otworzyła Ośrodek Symulacji Medycznych

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego zakończyła budowę Ośrodka Symulacji Medycznych. To pierwsze w kraju  takie szkoleniowe …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.