Strona główna / Lokalne / [FILM] Poseł Misiło zachęca świnoujścian

[FILM] Poseł Misiło zachęca świnoujścian

Podczas październikowych wyborów parlamentarnych Piotr Misiło otrzymał w Świnoujściu niemal 400 głosów. Na Nowoczesną Ryszarda Petru głos oddało 1467 świnoujścian. Poseł przyjechał w sobotę, aby spotkać się z mieszkańcami i zachęcić ich do wstępowania w struktury partii.

Przed nami ciężka partia w budowaniu struktur. Nie ma drogi na skróty, jeśli ktoś myśli inaczej – jest w błędzie – mówi poseł Piotr Misiło.

Podczas spotkania w którym uczestniczyło około 15 osób, poseł skomentował bieżącą sytuację polityczną i opowiedział o kuluarowych rozmowach m.in. na temat wstępowania członków Platformy Obywatelskiej do Nowoczesnej, a także podkreślał, że działania PiS przypominają bandyckie metody.

Trzon partii muszą tworzyć ludzie nie związani z inną partią. Chociaż to nie oznacza, że konkurencja nie ma wartościowych osób – mówił poseł o zakusach posłów PO do wstępowania do partii Ryszarda Petru.

Poseł Piotr Misiło jest przewodniczącym zachodniopomorskiej Nowoczesnej. Wśród świnoujskich członków Nowoczesnej jest Dorota Konkolewska.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć …

4 komentarze

  1. Ludzie bez kręgosłupa moralnego.

  2. Bajery,bajery!!!! Tylko Polski w tym nie widać a jedynie interesy niektórych.

  3. Masakra.. Ba szczęście jak widać na obrazku 5 osób zaintrresowanych

  4. Ale wszyscy teraz mądrzy, jacy chętni do działalności, jak wiedzą co nam ciemnemu ludowi potrzeba. Tylko gdzie byli ci mądralińscy i dlaczego nie protestowali przez 8 minionych lat gdy rządziło PO&PSL? Czy wszystko było wówczas OK? Misiło przyobleka się w „piórka” Czarzastego i występuje w żółtym sweterku:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.