Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Klasyczna czerń, granaty i koronki. Tak było na Balu Prezydenckim
Przewodnicząca Joanna Agatowska przeszła prawdziwą metamorfozę. Prezydent Barbara Michalska bardzo ociepliła swój wizerunek. Foto: Robert Ignaciuk

[ZDJĘCIA] Klasyczna czerń, granaty i koronki. Tak było na Balu Prezydenckim

Od kilku lat w Świnoujściu organizowany jest bal do organizacji którego pretekstem jest przyznawana przez specjalną kapitułę nagroda Trytona. To jedna z najważniejszych (według wielu najważniejsza) impreza towarzyska naszego miasta, na której spotykają się lokalni przedsiębiorcy, władze miasta, przyjaciele Świnoujścia z całej Polski.

Wśród tegorocznych gości był między innymi Jan Chadam- prezes Polskiego LNG (jeszcze do niedawna także GAZ Systemu), właściciele szczecińskich i świnoujskich agencji nieruchomości, radni naszego miasta czy prezes Interferie.

Gwiazdami wieczoru były oczywiście panie. Niektóre z nich przeszły prawdziwą metamorfozę. Wiele osób nie rozpoznało Joanny Agatowskiej – przewodniczącej rady miasta, która całkowicie zmieniła fryzurę. Rude proste włosy idealnie pasowały do pięknej, błękitnej kreacji i uwypukliły walory naszej przewodniczącej, która na co dzień ubiera się bardzo… zachowawczo.

Jak zawsze pięknie i elegancko wyglądała Barbara Michalska. Ciemno-granatowa kreacja – suknia i koronkowa góra z dekoltem na plecach, minimalistyczna ilość biżuterii idealnie oddała charakter pani prezydent, a jednocześnie ociepliła jej wizerunek.

Ciekawą wychodzącą poza standardy tego wieczoru kreację zaprezentowała pierwsza dama naszego miasta Zyta Żmurkiewicz. Koktajlowa, kwiatowa sukienka, w słonecznym kolorze wyróżniała się na tle innych tradycyjnych, typowo wieczorowych kreacji.

Nie brakowało innych ciekawych i bardzo odważnych strojów. Np. sukienek kończących się powyżej uda.

Panowie przy paniach wyglądali bardzo klasycznie. Dominowały muszki, krawaty i białe, zawsze eleganckie, koszule.

Warto dodać, że uczestnicy prezydenckiego balu bawili się na swój koszt. Bilet na imprezę kosztował 200 zł za osobę.

Zapraszamy do oglądania naszej galerii. A Wam drodzy Czytelnicy, która z kreacji podoba się najbardziej?

Zobacz również

Uwaga kierowcy. Zmiany na ulicy Chrobrego

W związku z budową przyłącza wodociągowego w dniach 28-31. lipca 2021 r. ulica Bolesława Chrobrego …

5 komentarzy

  1. Najpiękniejsza kreacja ewidentnie Agatowska.

  2. Świetny Bal, świetne olśniewające kreacje, atmosfera doniosła i balowa poza jednym incydentem a mianowicie przy wejściu goście “nadziewali się” na prostaka z brodą i aparatem, który “witał” wchodzących w niewybredny sposób, zaczepiając, blokując następnych wchodzących a jego denne żarty typu ” ja panią widziałem tu, a pana poznaję z z jakiejś imprezy…” świadczyły o niskim poziomie i kompletnym braku wychowania, dla takich osób są inne lokale mam nadzieję, że taka żenująca sytuacja już się nie powtórzy?

  3. P.Michalska- zgadzam się w 100%. Przewodnicząca OLŚNIEWAJĄCA

  4. wspaniałe kreacje

  5. Tal było na balu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.