Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Klasyczna czerń, granaty i koronki. Tak było na Balu Prezydenckim
Przewodnicząca Joanna Agatowska przeszła prawdziwą metamorfozę. Prezydent Barbara Michalska bardzo ociepliła swój wizerunek. Foto: Robert Ignaciuk

[ZDJĘCIA] Klasyczna czerń, granaty i koronki. Tak było na Balu Prezydenckim

Od kilku lat w Świnoujściu organizowany jest bal do organizacji którego pretekstem jest przyznawana przez specjalną kapitułę nagroda Trytona. To jedna z najważniejszych (według wielu najważniejsza) impreza towarzyska naszego miasta, na której spotykają się lokalni przedsiębiorcy, władze miasta, przyjaciele Świnoujścia z całej Polski.

Wśród tegorocznych gości był między innymi Jan Chadam- prezes Polskiego LNG (jeszcze do niedawna także GAZ Systemu), właściciele szczecińskich i świnoujskich agencji nieruchomości, radni naszego miasta czy prezes Interferie.

Gwiazdami wieczoru były oczywiście panie. Niektóre z nich przeszły prawdziwą metamorfozę. Wiele osób nie rozpoznało Joanny Agatowskiej – przewodniczącej rady miasta, która całkowicie zmieniła fryzurę. Rude proste włosy idealnie pasowały do pięknej, błękitnej kreacji i uwypukliły walory naszej przewodniczącej, która na co dzień ubiera się bardzo… zachowawczo.

Jak zawsze pięknie i elegancko wyglądała Barbara Michalska. Ciemno-granatowa kreacja – suknia i koronkowa góra z dekoltem na plecach, minimalistyczna ilość biżuterii idealnie oddała charakter pani prezydent, a jednocześnie ociepliła jej wizerunek.

Ciekawą wychodzącą poza standardy tego wieczoru kreację zaprezentowała pierwsza dama naszego miasta Zyta Żmurkiewicz. Koktajlowa, kwiatowa sukienka, w słonecznym kolorze wyróżniała się na tle innych tradycyjnych, typowo wieczorowych kreacji.

Nie brakowało innych ciekawych i bardzo odważnych strojów. Np. sukienek kończących się powyżej uda.

Panowie przy paniach wyglądali bardzo klasycznie. Dominowały muszki, krawaty i białe, zawsze eleganckie, koszule.

Warto dodać, że uczestnicy prezydenckiego balu bawili się na swój koszt. Bilet na imprezę kosztował 200 zł za osobę.

Zapraszamy do oglądania naszej galerii. A Wam drodzy Czytelnicy, która z kreacji podoba się najbardziej?

Zobacz również

Świnoujście. Zakaz kąpieli na części kąpieliska

Z uwagi na pojawienie się sinic, dziś 17 sierpnia 2022r. dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji …

5 komentarzy

  1. Najpiękniejsza kreacja ewidentnie Agatowska.

  2. Świetny Bal, świetne olśniewające kreacje, atmosfera doniosła i balowa poza jednym incydentem a mianowicie przy wejściu goście „nadziewali się” na prostaka z brodą i aparatem, który „witał” wchodzących w niewybredny sposób, zaczepiając, blokując następnych wchodzących a jego denne żarty typu ” ja panią widziałem tu, a pana poznaję z z jakiejś imprezy…” świadczyły o niskim poziomie i kompletnym braku wychowania, dla takich osób są inne lokale mam nadzieję, że taka żenująca sytuacja już się nie powtórzy?

  3. P.Michalska- zgadzam się w 100%. Przewodnicząca OLŚNIEWAJĄCA

  4. wspaniałe kreacje

  5. Tal było na balu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.