Strona główna / Lokalne / Szukasz pracy? W marcu przyjedzie blisko 70 pracodawców
Foto: materiały Powiatowego Urzędu Pracy

Szukasz pracy? W marcu przyjedzie blisko 70 pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy przygotowuje kolejną edycję Targów Pracy. Organizatorzy zapraszają 3 marca do sali sportowej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu. Od godziny 12 będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy przedstawionymi bezpośrednio przez pracodawców. Urząd spodziewa się pracodawców z Polski, a także Niemiec. Nowością ma być pawilon firm gastronomicznych i hotelarskich.

Będzie to już ósma edycja Międzynarodowych Targów Pracy. Oferty będą skierowane zarówno dla Polaków jak i obcokrajowców szukających pracy w Świnoujściu, pobliskich miejscowościach oraz za granicą. Organizatorzy spodziewają się obecności agencji zatrudnienia.

W roku ubiegłym wśród wystawców było blisko 70 firm szukających nowej kadry. Można było znaleźć pracę w branży hotelarskiej, gastronomicznej, budowlanej, finansowej, usługowej, przemysłowej i transportowej. Pracę mogły znaleźć także osoby niepełnosprawne. Co roku targi cieszą się ogromną frekwencją. W ubiegłym roku odwiedziło je około 1,5 tys. osób. Wybierając się na imprezę, warto zabrać ze sobą kilka CV.

Organizatorzy zapraszają również pracodawców szukających pracowników. Można się zgłaszać do 12 lutego.

Zobacz również

Parkują gdzie popadnie. Strażnicy miejscy sięgnęli po blokady

Mimo wprowadzenia Strefy Płatnego Parkowania i uwolnieniu części miejsc parkingowych, niektórzy kierowcy zdają się nie …

Jeden komentarz

  1. PUK, PUK, PUK! HALO TU ZIEMIA! MAMY JESZCZE STYCZEŃ:) CZY KTOŚ BĘDZIE PAMIĘTAŁ CO MA BYĆ W MARCU??? CZY BĘDZIECIE O TYCH TARGACH CO TYDZIEŃ PRZYPOMINAĆ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.