Strona główna / Kultura / [ZDJĘCIA i FILM] Wystawa Aleksandry Jakubowskiej i Olivera Brettona

[ZDJĘCIA i FILM] Wystawa Aleksandry Jakubowskiej i Olivera Brettona

ART020 (Copy)Galeria Art Miejskiego Domu Kultury zorganizowała wystawę fotografii Aleksandry Jakubowskiej oraz Olivera Brettona zatytułowaną FOTOFORMACJE. Wystawę można oglądać od wtorku do soboty w godz. 12.00 – 18.00.Wystawa jest podzielona na dwa odrębne projekty.

Pierwsze oblicze wystawy to wykonane specyficznym aparatem kolorowe fotografie podejmujące wizualne zagadnienie formy. Druga odsłona wystawy to fotografie zagłębiające się w kierunku refleksji nad człowiekiem, w niebanalnych inscenizacjach w przestrzeni.

ART019 (Copy)Oliver Britton (1988) i Ola Jakubowska (1989) tworzą duet artystów z Wrocławia i Gdańska. Skupiony głównie w obrębie fotografii. Oboje ukończyli licea plastyczne z dyplomem zawodowym: artysta plastyk – specjalizacja fotografia, a następnie zdobyli wykształcenie wyższe licencjackie. Tworzą razem od pięciu lat głownie w dziedzinie fotografii konceptualnej oraz kreatywnej. Prace maja wydźwięk symboliczny. W najbliższej przyszłości będą skupiać się na tworzeniu odbitek w ciemni kolorowej.

Zobacz również

Kierowcy uważajcie na ulicy Wyspiańskiego

W czwartek 5 sierpnia 2021r., w godzinach od 4.00 do 11.00, wyłączony z ruchu będzie …

Jeden komentarz

  1. Ładna ta Aleksandra.

    P.S.
    Jaki to specjalistyczny aparat?
    zdjęcia po obróbce cyfrowej, wzorowane na LOMO….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.