Strona główna / Kultura / [ZDJĘCIA i FILM] Wystawa Aleksandry Jakubowskiej i Olivera Brettona

[ZDJĘCIA i FILM] Wystawa Aleksandry Jakubowskiej i Olivera Brettona

ART020 (Copy)Galeria Art Miejskiego Domu Kultury zorganizowała wystawę fotografii Aleksandry Jakubowskiej oraz Olivera Brettona zatytułowaną FOTOFORMACJE. Wystawę można oglądać od wtorku do soboty w godz. 12.00 – 18.00.Wystawa jest podzielona na dwa odrębne projekty.

Pierwsze oblicze wystawy to wykonane specyficznym aparatem kolorowe fotografie podejmujące wizualne zagadnienie formy. Druga odsłona wystawy to fotografie zagłębiające się w kierunku refleksji nad człowiekiem, w niebanalnych inscenizacjach w przestrzeni.

ART019 (Copy)Oliver Britton (1988) i Ola Jakubowska (1989) tworzą duet artystów z Wrocławia i Gdańska. Skupiony głównie w obrębie fotografii. Oboje ukończyli licea plastyczne z dyplomem zawodowym: artysta plastyk – specjalizacja fotografia, a następnie zdobyli wykształcenie wyższe licencjackie. Tworzą razem od pięciu lat głownie w dziedzinie fotografii konceptualnej oraz kreatywnej. Prace maja wydźwięk symboliczny. W najbliższej przyszłości będą skupiać się na tworzeniu odbitek w ciemni kolorowej.

Zobacz również

Nakleją żółte pasy. Ma być bezpieczniej

Ma być bezpieczniej na remontowanym skrzyżowaniu w Świnoujściu. Po licznych kolizjach na skrzyżowaniu ulic 11 …

Jeden komentarz

  1. Ładna ta Aleksandra.

    P.S.
    Jaki to specjalistyczny aparat?
    zdjęcia po obróbce cyfrowej, wzorowane na LOMO….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.