Strona główna / Hobby / [FILM] Redakcja portalu swinoujskie.info z nowoczesnym dronem

[FILM] Redakcja portalu swinoujskie.info z nowoczesnym dronem

Do grona naszej redakcji kilka dni temu dołączył śmigłowy dron. Najnowsze urządzenie wyprodukowane przez firmę DJI umożliwia m.in. nadawanie na żywo. Soczewki zastosowane w modelu są lepiej przystosowane do warunków słabego oświetlenia niż wcześniejsze modele. Kamera nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę. A specjalny stabilizator eliminuje drgania. Aparat robi zdjęcia w jakości 4K. Urządzenie może być użytecznym narzędziem dla dziennikarzy relacjonujących poważne wypadki, katastrofy i protesty. My oprócz tego będziemy wykorzystywać drona do pokazywania pięknych zakątków naszego miasta.

Zobacz również

„Bezpieczne wakacje” ze stróżami prawa i członkami IPA z 44 wysp

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu po raz kolejny wspólnie z członkami International Police …

9 komentarzy

  1. Film idealnie nadaje sie jako dowód łamania prawa. Świnoujście prawie całe jest objęte zakazem lotów ze względu na lotnisko w Niemczech. Będzie idealny temat dla portalu jak na wzór gościa z Warszawy wpadnie Wam policja do redakcji. Gratuluje takiego podkładania sie na pierwszej stronie. Konkurencja nie śpi.

  2. Szkoda, że tym dronem nie można bombardować celów, bo jest ¾ tego szpetnego miasta do wyburzenia.

  3. Wielkie gratulacje! Czekamy na filmy o pięknych zakątkach naszego miasta!

  4. Cena zdecydowanie nie 3500 😉 a świadectwo kwalifikacji warto byłoby mieć 🙂

  5. Czy stosowny kurs i pozwolenie na fruwanie tym fantastycznym dronem, otrzymane po zdaniu egzaminów w urzędzie lotnictwa cywilnego już posiadacie? Te foty z drona mogą być dowodem w sprawie o naruszenie obowiązujących przepisów.

  6. Jaka cena tego cuda??

  7. Ale szpetne są te nowe bloki w dzielnicy nadmorskiej.
    Tylko totalnie skorumpowany bezguść mógł wyrazić zgodę na budowę tego ohydnego szkaradztwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.