Strona główna / Hobby / [FILM] Redakcja portalu swinoujskie.info z nowoczesnym dronem

[FILM] Redakcja portalu swinoujskie.info z nowoczesnym dronem

Do grona naszej redakcji kilka dni temu dołączył śmigłowy dron. Najnowsze urządzenie wyprodukowane przez firmę DJI umożliwia m.in. nadawanie na żywo. Soczewki zastosowane w modelu są lepiej przystosowane do warunków słabego oświetlenia niż wcześniejsze modele. Kamera nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę. A specjalny stabilizator eliminuje drgania. Aparat robi zdjęcia w jakości 4K. Urządzenie może być użytecznym narzędziem dla dziennikarzy relacjonujących poważne wypadki, katastrofy i protesty. My oprócz tego będziemy wykorzystywać drona do pokazywania pięknych zakątków naszego miasta.

Zobacz również

Parkują gdzie popadnie. Strażnicy miejscy sięgnęli po blokady

Mimo wprowadzenia Strefy Płatnego Parkowania i uwolnieniu części miejsc parkingowych, niektórzy kierowcy zdają się nie …

9 komentarzy

  1. Film idealnie nadaje sie jako dowód łamania prawa. Świnoujście prawie całe jest objęte zakazem lotów ze względu na lotnisko w Niemczech. Będzie idealny temat dla portalu jak na wzór gościa z Warszawy wpadnie Wam policja do redakcji. Gratuluje takiego podkładania sie na pierwszej stronie. Konkurencja nie śpi.

  2. Szkoda, że tym dronem nie można bombardować celów, bo jest ¾ tego szpetnego miasta do wyburzenia.

  3. Wielkie gratulacje! Czekamy na filmy o pięknych zakątkach naszego miasta!

  4. Cena zdecydowanie nie 3500 😉 a świadectwo kwalifikacji warto byłoby mieć 🙂

  5. Czy stosowny kurs i pozwolenie na fruwanie tym fantastycznym dronem, otrzymane po zdaniu egzaminów w urzędzie lotnictwa cywilnego już posiadacie? Te foty z drona mogą być dowodem w sprawie o naruszenie obowiązujących przepisów.

  6. Jaka cena tego cuda??

  7. Ale szpetne są te nowe bloki w dzielnicy nadmorskiej.
    Tylko totalnie skorumpowany bezguść mógł wyrazić zgodę na budowę tego ohydnego szkaradztwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.