poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Bez kategorii / Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Po raz kolejny w Świnoujściu, od poniedziałku do soboty ( 22 – 27 luty br.) będzie obchodzony Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W dniach od 22 do 26 lutego 2016 r. będzie można skorzystać z porad osób pełniących dyżury. Termin wydarzenia oraz jego przebieg zostały ustalone przez Ministerstwo Sprawiedliwości, które zleciło jego wykonanie Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw. Zgodnie z ustaleniami Ministerstwa Sprawiedliwości oraz przedstawicieli Rzecznika Praw Obywatelskich, Rzecznika Praw Dziecka, Naczelnej Rady Adwokackiej, Prokuratury Generalnej, Krajowej Rady Kuratorów i Komendy Głównej Policji, pomoc będzie świadczona przez prokuratorów, kuratorów sądowych, adwokatów, radców prawnych, komorników oraz policjantów.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego akcją zawiaduje Stowarzyszenie „SOS dla Rodziny” ze Szczecina, które prowadzi Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem.

W Świnoujściu, w tym czasie, osoby pokrzywdzone będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad przedstawicieli różnych instytucji zaangażowanych w pomoc ofiarom pokrzywdzonym przestępstwem w filii Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem mieszczącego się przy ul. Dąbrowskiego 4. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do pokoju 313, na III piętrze.

Zobacz również

Ile prądu zużywają urządzenia dogrzewające i jak z nich racjonalnie korzystać?

Wraz z pierwszymi mrozami rośnie zainteresowanie Polaków urządzeniami dogrzewającymi. Jeśli nie mamy kominka i ze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.