Strona główna / Lokalne / Mieszko zaprasza absolwentów na sesję fizyki

Mieszko zaprasza absolwentów na sesję fizyki

W ramach obchodów 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu szkoła zaplanowała cykl spotkań ze swoimi absolwentami. Pierwsze odbędzie się już w ten piątek.

26 lutego o godzinie 10:00 w auli liceum odbędzie się sesja absolwentów fizyki oraz naukowców z kilku krajowych i zagranicznych uczelni. Dyrektor oraz kadra szkoły szczególnie gorąco zapraszają nauczycieli fizyki, którzy ukończyli liceum wraz z delegacją uczniów zainteresowanych tym przedmiotem. Wydarzenie przygotowały panie Ewa Pater i Barbara Andrzejczyk, nauczycielki w liceum, które same zaliczają się do licznego grona absolwentów Mieszka.

Dyrektor szkoły oraz Komitet Organizacyjny już dziś zapraszają na uroczyste obchody jubileuszu 70-lecia liceum, które odbędą się 24 września 2016 roku. Więcej informacji na ten temat znajduje się w specjalnym serwisie internetowym szkoły. (link http://www.lo-mieszko.pl/70/informacje.php)

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

Jeden komentarz

  1. Jestem absolwentem, dość już dojrzałym, chętnie bym powspominał w starych murach, ale niestety z Fizyką mi szło kiepsko. Pani Patela „uczyła” mnie i najczęściej słyszałem o sobie „kołek”, lub sąsiad „kołka”, siedzieliśmy we trzech, takie czasy. Ale wspominam to ze śmiechem dzisiaj, następnie trafiłem pod skrzydła pana Sroki, było zdecydowanie lepiej, ale zaległości z dwóch lat już nie nadrobiłem, niestety. Więc tylko pozdrawiam tych co kończyli na początku lat 70-tych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.