Strona główna / Lokalne / Kolejne miejsca parkingowe przy przychodni
Foto: Robert Ignaciuk

Kolejne miejsca parkingowe przy przychodni

W poniedziałek odebrano kolejną część parkingu przy przychodni. Wcześniej oddano do użytkowania parking przed wejściem, teraz można parkować ze szczytu budynku. Miejsca do parkowania są płatne. Za darmo można pozostawić samochód za przychodnią.

Świnoujścianie sceptycznie podchodzą do wprowadzenia opłat akurat w tym miejscu. Wielokrotnie na łamach naszego portalu krytykowali ten pomysł.

– Wiele osób narzekało, że istniejący na tyłach przychodni parking jest niewystarczający i  potrzebne są dodatkowe miejsca. W odpowiedzi na to miasto zdecydowało o budowie nowych miejsc przed przychodnią. Dzięki temu chorzy mający problem z poruszaniem się, będą mogą ograniczyć konieczność dojścia do przychodni do minimum – informuje Robert Karelus z magistratu.

Jednym z wykonanych elementów inwestycji jest chodnik prowadzący do wejścia do przychodni. Zrobiono go właśnie po to, aby osoby udające się do przychodni miały do niej bezpieczne dojście.

Zobacz również

Nad morze w wakacje najlepiej pociągiem. Wygodnie, taniej i bez korków

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zachęca do korzystania z pociągów regionalnych w wakacyjnych podróżach nad morze. To …

Jeden komentarz

  1. A do kogo należy teren wokół przychodni i kto na tym płatnym parkingu zarabia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.