Strona główna / Lokalne / [PLAN] To już jutro! Zobacz jakich pracowników szukają firmy
Foto: materiały Powiatowego Urzędu Pracy

[PLAN] To już jutro! Zobacz jakich pracowników szukają firmy

3NASZ PATRONAT. W czwartek, w samo południe rozpoczną się Targi Praca. Sala MDK wypełni się pracodawcami poszukującymi załogi do swoich firm. Centrum Aktywizacji Zawodowej będzie gościć ponad 70 wystawców z Polski i Niemiec, w tym agencje zatrudnienia oraz firmy z branży gastronomicznej. Na zewnątrz staną dwa specjalne namioty. W tym roku pracodawcy proponują pracę głównie w branżach gastronomicznej, hotelarskiej, handlowej, budowlanej, stoczniowej.
Jednym z wystawców będzie Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zarówno pracodawcy, jak i osoby niepełnosprawne będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości dofinansowania  i refundacji wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

1Zapraszamy również do odwiedzenia wystawców „Kulinarnych Inspiracji”, czyli strefy prezentacji firm z branży gastronomicznej. Będzie można porozmawiać i posmakować. Wszyscy chętni, zainteresowani restauratorzy oraz ich pracownicy-kucharze będą mogli skorzystać z otwartych, bezpłatnych szkoleń z zakresu dekorowania tortów w stylu angielskim oraz podstaw kuchni molekularnej.

 

 

2

Zobacz również

Dodatkowe zespoły pogotowia będą stacjonować nad morzem

Jak co roku w wakacje zwiększa się liczba zespołów ratownictwa medycznego czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.