Strona główna / Lokalne / Bezdomne psiaki szukają domów

Bezdomne psiaki szukają domów

Wspólnie ze świnoujskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt szukamy domu dla podopiecznych. W tym tygodniu prezentujemy trzy psiaki czekające na swój nowy dom i troskliwego opiekuna.

JOKER (3)Joker – 12-letni psi senior. Nieco niedosłyszy i niedowidzi ale nie sprawia mu to żadnej trudności w codziennym funkcjonowaniu. Jokerek kocha pieszczoty, gdy tylko poczuje rękę człowieka cały się nastawia by go głaskać. Niestety, nie zgadza się z innymi zwierzętami. Idealny psiak dla osoby starszej czy spokojnej rodziny.

NORA (2)Nora – 3-letnia suczka w typie rasy kelpie. Bardzo aktywna, wymagająca konsekwentnego prowadzenia przez swojego przewodnika. Bardzo szybko się uczy. Nie przepada za małymi dziećmi. Norka będzie super towarzyszką osoby biegającej, jeżdżącej na rowerze czy rolkach.

MAX (5)Max – ok 12-letni psiak. Początkowo w schronisku był bardzo zdystansowany jednak poznał w schronisku dobre serca wolontariuszy, pracowników i z nieufnego, zdystansowanego psa zmienia się coraz to bardziej w przyjacielskiego, pragnącego towarzyszyć człowiekowi, Maxiu choć jest już staruszkiem uwielbia spacerować i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie jest psiakiem wymagającym dużego nakładu pracy. Wystarczy mu ofiarowanie miłości i ciepłego kąta, a spełnią się wszystkie jego marzenia.

Zobacz również

Kolejne środki finansowe na wsparcie zdalnego nauczania

Gmina Miasto Świnoujście pozyskała kolejne środki finansowe w wysokości 73 160,00 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona …

2 komentarze

  1. To nie są koty wolnobytujące, psy nie są przystosowane do życia samopas na wolności.

  2. Wypuścić te psy, niech sobie wolno żyją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.