środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Bogusław Wołoszański znów odwiedzi Świnoujście

Bogusław Wołoszański znów odwiedzi Świnoujście

Lubicie Bogusława Wołoszańskiego? Czytaliście jego książki, oglądaliście Sensacje XX Wieku? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Już wkrótce będziecie mieli kolejną szansę spotkać pana Bogusława osobiście – oczywiście w Świnoujściu!

Bogusław Wołoszański w ciągu ostatnich kilku latach Świnoujście odwiedzał kilka razy. Na wyspach realizował kilka swoich programów. Prowadził imprezy w ramach Dni Twierdzy. A dzięki ciepłemu przyjęciu – ma w naszym mieście wielu bliskich znajomych o których mówi, że są jego przyjaciółmi. I chętnie wykorzystuje każda okazję by odwiedzić nasze miasto. W wywiadzie dla Kronik Portowych Wołoszański mówił nawet o chęci kupienia w Świnoujściu mieszkania, bo trudno sobie wyobrazić piękniejsze miejsce nad Bałtykiem.

Jednym z takich znajomych jest Paweł Sujka – zastępca prezydenta miasta Świnoujście. Gdy dzisiaj pojechał do Warszawy w celach służbowych, skorzystał z okazji i spotkał się panem Bogusławem podczas obiadu.

– Ta informacja powinna ucieszyć wszystkich fanów Bogusława – opowiada Paweł Sujka. – Jest szansa, że już wkrótce w Świnoujściu będzie realizował swój kolejny program. I wszystko wskazuje, że będzie gościem specjalnym, może narratorem tegorocznych Dni Twierdzy!

Wielki emocje gwarantowane! Czekamy z niecierpliwością na szczegóły dotyczące w/w wydarzeń. A Wy?

Zobacz również

Policjanci ze Świnoujścia pilnowali bezpieczeństwa na niemieckiej autostradzie A20

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, komend miejskich w Szczecinie i Świnoujściu oraz Komendy …

Jeden komentarz

  1. Kocham tego pana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.