Strona główna / Lokalne / „Czwórka” otwiera się na nowych uczniów

„Czwórka” otwiera się na nowych uczniów

15 marca 2016 roku nasza szkoła o godzinie 17.00 otworzy swoje drzwi dla gości. Tego dnia mamy zaszczyt przyjąć w szkolnych murach przedszkolaków wraz z rodzicami.

Dzień otwarty zorganizowany jest przede wszystkim dla dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej i w „zerówce” oraz o ich rodzicach. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Morska Kraina”.

Celem imprezy jest oprócz wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego, przedstawienie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej naszej szkoły. Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi pomocami edukacyjnymi, salami lekcyjnymi oraz placem zabaw „Radosny Kącik”.

Przybyli na imprezę goście będą mieli możliwość zwiedzenia szkoły, obejrzenia części artystycznej, w czasie której uczniowie zaprezentują przygotowane na tę okoliczność popisy taneczne i teatralne.

Podczas spotkania, zostaną zaproponowane dzieciom zadania do wykonania, po wykonaniu których czeka ich słodka niespodzianka.

Tego dnia w naszej szkole będzie bardzo wesoło i kolorowo. Już dziś cieszymy się, że z częścią przybyłych gości spotkamy się we wrześniu!

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.