Strona główna / Lokalne / Tysiąc złotych kary za posługiwanie się podrobionym dowodem osobistym

Tysiąc złotych kary za posługiwanie się podrobionym dowodem osobistym

Tysiącem złotych grzywny ukarany został w czwartek 36-letni obywatel Rumunii, który dobrowolnie poddał się karze po tym, jak Straż Graniczna ze Świnoujścia zarzuciła mu posługiwanie się podrobionym dowodem osobistym.

Cudzoziemiec podróżował w środę fordem, który przypłynął promem ze Szwecji. Podczas kontroli drogowej w Świnoujściu mężczyzna okazał strażnikom granicznym dokument odbiegający od oryginalnego. Został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

36-latek skorzystał z dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo został ukarany tysiącem złotych grzywny i został zwolniony.

Zobacz również

Drony wzmocnią bezpieczeństwo Portu Szczecin-Świnoujście

Priorytetem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. oprócz wzrostu przeładunków jest bezpieczeństwo. Niedawne kontrole …

Jeden komentarz

  1. i kolejny dowód na to ze kasa czyni człowieka nie winnym i zamyka sprawę każdą nie zależnie od przestępstwa czy wykroczenia ,a wiec kto jest najbardziej poszkodowany ubodzy nie stać ich na jedzenie a co dopiero na opłacenie kary wiec biedni nie winni siedzą w aresztach .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.