Strona główna / Lokalne / Autokary blokują dzielnicę nadmorską

Autokary blokują dzielnicę nadmorską

Kilka dni temu informowaliśmy o pechowej ulicy Kasprowicza po której autobusy mają problem, aby skręcić w Nowowiejskiego. Kolejny Czytelnik przesłał do naszej redakcji zdjęcia autokarów tarasujących ulice. Tym razem nie z powodu trudności, lecz podczas wysadzania pasażerów.

Gdy jest zmiana turnusu, to uliczki w okolicach promenady są zakorkowane. Czy Niemcy naprawdę przyjeżdżają tak schorowani, że nie można wysadzić ich kawałek dalej? – zastanawia się Czytelnik.

12019390_1075560955828325_653730565_oNa ten problem raczej nie znajdziemy recepty. Ośrodki wczasowe, w większości nie dysponują parkingami. Trudno sobie także wyobrazić, żeby kierowca zatrzymywał się kilkaset metrów dalej, aby wysadzić turystów i ciężkie bagaże. Pozostaje nam się uzbroić w cierpliwość. Chociaż wiemy, że czasami trwa nawet kilkanaście minut, a sytuacja jest tym gorsza, gdy bardzo się nam śpieszy, a możliwości zawrócenia nie ma.

Zobacz również

Woda w kranach w Świnoujściu jest badana częściej

Woda pitna dla odbiorców Świnoujścia nie jest pobierana z wód  powierzchniowych tj. ani z Odry …

3 komentarze

  1. To jest obecnie najgorsza ulica w mieście .Ten pomysł o zmianie ruchu w tym rejonie nadaje się na nagrodę NOBLA….Dziwię się ,że jeszcze pomysłodawcy nie dostali takowej nagrody.Chyba rozpocznę zbiórkę podpisów zaraz po mszy w najbliższą niedzielę.

  2. Ktoś już dawno powinien coś z tym zrobić.

  3. ⎝Powinni zrobić z tej ulicy deptak.⎠

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.