niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / PEC wyłącza ciepło. Przez trzy dni nie będzie ciepłej wody i ogrzewania

PEC wyłącza ciepło. Przez trzy dni nie będzie ciepłej wody i ogrzewania

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w rejonie ulic Wybrzeże Władysława IV – Plac Rybaka – Armii Krajowej – Chrobrego, mającej na celu zmniejszenie strat ciepła i zwiększenie bezpieczeństwa ciągłości dostaw oraz umożliwienie podłączenia nowych odbiorców, tegoroczna przerwa technologiczna w dostawie ciepła systemowego na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej do odbiorców ciepła w północno – wschodniej części miasta (zgodnie z załączoną mapką), zostanie przeprowadzona od dnia 16.05.2016 r. od godziny 00:00 do dnia 18.05.2016 r. do godziny 24:00.

Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu Grażyna Kołowiecka. Foto: PEC
Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu Grażyna Kołowiecka. Foto: PEC

Przerwa w dostawie ciepła w ww. terminie jest niezbędna do dokonania połączeń nowobudowanej sieci magistralnej do systemu ciepłowniczego. W 2015 roku Spółka rozpoczęła I etap prac, związanych z przebudową sieci kanałowej na sieć preizolowaną, w rejonie Placu Rybaka i Armii Krajowej budując 400 mb sieci ciepłowniczej. II etap inwestycji zostanie ukończony w maju 2016 roku. Łącznie za kwotę ponad dwóch milionów złotych zostanie wybudowanych 900 mb nowej sieci ciepłowniczej. Prace realizuje poznańska firma Termoekologia Sp. z o.o. z udziałem lokalnego podwykonawcy, firmy Port- Serwis Sp. z o.o.

Dla pozostałych odbiorców zasilanych z miejskiej sieci ciepłowniczej przerwa technologiczna w dostawie ciepła systemowego związana z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła będzie trwała jedną dobę, tj. dnia 16.05.2016 r. od godz. 00:00 do godz. 24:00.

plan

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

3 komentarze

  1. To na pewno jest 16-18 maja 2016, a nie 16-18 marca???

  2. Chyba sobie jaja robią…

  3. Współczuję. Nocki jeszcze chłodne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.