Strona główna / Lokalne / PEC wyłącza ciepło. Przez trzy dni nie będzie ciepłej wody i ogrzewania

PEC wyłącza ciepło. Przez trzy dni nie będzie ciepłej wody i ogrzewania

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w rejonie ulic Wybrzeże Władysława IV – Plac Rybaka – Armii Krajowej – Chrobrego, mającej na celu zmniejszenie strat ciepła i zwiększenie bezpieczeństwa ciągłości dostaw oraz umożliwienie podłączenia nowych odbiorców, tegoroczna przerwa technologiczna w dostawie ciepła systemowego na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej do odbiorców ciepła w północno – wschodniej części miasta (zgodnie z załączoną mapką), zostanie przeprowadzona od dnia 16.05.2016 r. od godziny 00:00 do dnia 18.05.2016 r. do godziny 24:00.

Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu Grażyna Kołowiecka. Foto: PEC
Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu Grażyna Kołowiecka. Foto: PEC

Przerwa w dostawie ciepła w ww. terminie jest niezbędna do dokonania połączeń nowobudowanej sieci magistralnej do systemu ciepłowniczego. W 2015 roku Spółka rozpoczęła I etap prac, związanych z przebudową sieci kanałowej na sieć preizolowaną, w rejonie Placu Rybaka i Armii Krajowej budując 400 mb sieci ciepłowniczej. II etap inwestycji zostanie ukończony w maju 2016 roku. Łącznie za kwotę ponad dwóch milionów złotych zostanie wybudowanych 900 mb nowej sieci ciepłowniczej. Prace realizuje poznańska firma Termoekologia Sp. z o.o. z udziałem lokalnego podwykonawcy, firmy Port- Serwis Sp. z o.o.

Dla pozostałych odbiorców zasilanych z miejskiej sieci ciepłowniczej przerwa technologiczna w dostawie ciepła systemowego związana z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła będzie trwała jedną dobę, tj. dnia 16.05.2016 r. od godz. 00:00 do godz. 24:00.

plan

Zobacz również

Umowa na budowę trzech fregat dla Marynarki Wojennej – podpisana

Umowa między Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum PGZ-Miecznik na budowę trzech fregat dla Marynarki Wojennej RP …

3 komentarze

  1. To na pewno jest 16-18 maja 2016, a nie 16-18 marca???

  2. Chyba sobie jaja robią…

  3. Współczuję. Nocki jeszcze chłodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.