Strona główna / Lokalne / Miasto szuka nowego dyrektora OSiR-u

Miasto szuka nowego dyrektora OSiR-u

Masz pomysł na sportowe ożywienie miasta? Chcesz pokierować dużą jednostką administrującą kortami, stadionem, boiskiem, pływalnią i mariną? Miasto szuka chętnych do objęcia stanowiska dyrektora. Pierwszy nie przyniósł rozstrzygnięcia. Zgłosił się tylko jeden kandydat, który nie spełniał wymogów formalnych.

Prezydent podjął decyzję o powtórzeniu naboru. Wśród szeregu oczekiwań, nowy dyrektor musi mieć 5 letni staż pracy i 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, wiedzę z zakresu finansów publicznych i znać prawo określające organizowanie i prowadzenie działalności w zakresie kultury fizycznej i sportu. Oprócz tego powinien mówić w jednym języku obcym i być samodzielnym oraz kreatywnym.

Dokumenty należy składać na adres: Urząd Miasta Świnoujście ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście, w zamkniętej kopercie, z dopiskiem „Nabór na stanowisko Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu” lub dostarczyć na Stanowisko Obsługi Interesantów w Urzędzie Miasta Świnoujście, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08.04.2016 r.

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.