Strona główna / Lokalne / [FILM] Tym razem uroczyście. Otwarto „Mrówkę”

[FILM] Tym razem uroczyście. Otwarto „Mrówkę”

Był szampan, poczęstunek dla gości, konkursy dla klientów, muzyka i dużo zabawy. W sobotę uroczyście otwarto supermarket budowlany Mrówka przy ul. Karsiborskiej w Świnoujściu. Właścicielami sklepu są Państwo Katarzyna i Klaudiusz Winkielowie. Nie spodziewali się aż tak wielkiego zainteresowania sklepem.

Sądziliśmy, że jeśli otworzymy po świętach, będzie trochę spokojniej i znajdziemy czas na poprawienie wszystkich niedociągnięć. Okazało się, że w dniu otwarcia sklep przeżył prawdziwy szturm – śmieje się pani Katarzyna Winkiel.

Market w Świnoujściu jest 211 sklepem Grupy PSB. W ofercie samoobsługowego sklepu znajduje się 17 tysięcy artykułów branży budowlanej, wykończeniowej, elektronarzędzi, farb, instalacji, oświetlenia oraz artykułów do kuchni, łazienki i ogrodu.

Supermarket Mrówka wciąż kompletuje załogę. Chętni mogą zgłaszać się pod numerem telefonicznym: 530 680 086.

 

Zobacz również

Spłoszony koń uciekał uciekał ulicami Świnoujścia

W niedzielne popołudnie policjanci, patrolując rejon Wybrzeża Władysława IV, dostrzegli machającą kobietę, która poinformowała ich, …

Jeden komentarz

  1. Fajnie że jesteście,brakowało mi takie sklepu kupiłam dużo rzeczy u was ,tym bardziej że mam też dzialeczke pozdrawiam i życzę sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.