Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Marina przygotowuje się do sezonu
Foto: Robert Ignaciuk

[ZDJĘCIA] Marina przygotowuje się do sezonu

Świnoujska przystań jachtowa pełną parą przygotowuje się do sezonu żeglarskiego. Trwa ustawianie oraz malowanie pomostów. Wszystko po to, aby żeglarze, którzy przypłyną na majówkę czuli się u nas dobrze. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na prace malarskie. Już wcześniej ustawiono pomosty, a także zamontowano slip po którym można wodować mniejsze jednostki. Większe jachty trzeba wodować za pomocą dźwigu.

Port jachtowy dysponuje 300 miejscami postojowymi dla jachtów o zanurzeniu do 4,5m oraz specjalistycznym pomostem postojowym dla skuterów wodnych. Port oferuje dostęp do energii elektrycznej, wody oraz korzystanie z sanitariatów, odbiór nieczystości i ścieków oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie portu znajduje się parking samochodowy, stacja benzynowa, sieciowy punkt wypożyczania rowerów, tawerna żeglarska, sklep spożywczy i żeglarski oraz pole namiotowe. Do dyspozycji żeglarzy jest duży automat pralniczy z suszarką. Świadczona jest także usługa zimowania jachtów. Bezpieczeństwo postoju zapewnia całodobowa obsługa bosmańska oraz funkcjonujący system monitoringu wizyjnego.

 

Zobacz również

Reprezentanci 8.FOW w biegu górskim Runner`s World Super Bieg

Marynarze z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża przebywający na zgrupowaniu kondycyjno-sportowym w Dusznikach-Zdroju wzięli udział w …

2 komentarze

  1. Co oni k* wałka nie mają, tylko jadą pędzelkiem na kolanach jak . . . ?

  2. Lepiej późno niż wcale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.