środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Szanujmy innych kierowców. Nie zajmujmy dwóch miejsc

Szanujmy innych kierowców. Nie zajmujmy dwóch miejsc

Prezentujemy zdjęcie zaparkowanego samochodu na osiedlowym parkingu przy ul. Matejki. Kierowca samochodu zajął aż dwa miejsca parkingowe. Czytelniczka postanowiła wyciągnąć aparat i zrobić zdjęcie ignorantowi, który nie szanuje innych kierowców szukających miejsca parkingowego pod własnym blokiem. Czytelniczkę zbulwersowało zachowanie i przesłała zdjęcie do naszej redakcji z prośba o publikację i przestrogą, aby tak nie parkować.

Zobacz również

Policjanci ze Świnoujścia pilnowali bezpieczeństwa na niemieckiej autostradzie A20

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, komend miejskich w Szczecinie i Świnoujściu oraz Komendy …

4 komentarze

  1. Fakt… Nawet jeśli biale auto stanie mAksymalnie blisko srebrnego, to drugie juz sie tam nie zmieści (wjechać- wiedzie, ale watpię czy da radę drzwi otworzyć). Ta sama sytuacje potwierdza druga migawka, ale z autem niebieskim.

  2. sąsiad z osiedla

    Kierowca srebrnej Skody parkujący po lewej stronie, parkuje perfidnie chamsko. Przy takim ustawianiu jego auta nie ma możliwości zaparkowania tak aby weszły 2 auta. Fotografka ma ubaw ale tylko dzięki złośliwemu sąsiadowi – albo sama prowokuje takie sytuacje, być może się nudzi

  3. sąsiad z osiedla

    Kierowca srebrnej Skody parkujący po lewej stronie, parkuje perfidnie chamsko. Przy takim ustawianiu jego auta nie ma możliwości zaparkowania tak aby weszły 2 auta. Fotografka ma ubaw ale tylko dzięki złośliwemu sąsiadowi – albo sama prowokuje takie sytuacje, być może się nudzi.

  4. Sami sobie są winni, więc mordy w kubeł i nie bulgotać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.