Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA I FILM] Kobiece spotkanie w hotelu Hampton by Hilton

[ZDJĘCIA I FILM] Kobiece spotkanie w hotelu Hampton by Hilton

Warsztaty, pokaz mody, spotkania z dietetykami, kosmetologami, masażystami oraz instruktorami fitness. Specjaliści dzielili się fachowymi radami oraz służyli swoim doświadczeniem. Około 150 kobiet spotkało się po raz pierwszy w gościnnych wnętrzach hotelu Hampton by Hilton. Gościem specjalnym była Mariola Bojarska-Ferenc – polska ikona fitness.

Każda z Pań zanim zjawiła się w hotelu, otrzymała imienne zaproszenie. Wyjątkowość spotkania podkreślał czerwony dywan przed wejściem. Zarówno młode jak i dojrzalsze panie spotkały się wspólnie, aby rozwijać się i współpracować na różnych płaszczyznach.

Spotkanie towarzysko-kulturalno-biznesowe wzbogacił pokaz kulinarny, możliwość spróbowania wina oraz słodkich poczęstunków przygotowanych przez Cafe Rongo. Uczestniczki miały także okazję wysłuchać rad Doroty Kościukiewicz-Markowskiej – trenera i doradcy z zakresu rozwoju osobistego. Współorganizatorem spotkania było Centrum Aktywności Zawodowej.

Spotkanie było inauguracją Akademii Strefy Kobiet. W piątek w hotelu Hampton od godziny 10 do 14 będzie można uczestniczyć spotkaniach zorganizowanych dla kobiet. W prelekcjach wezmą udział trenerzy personalni, doradcy zawodowi, trener fitness i psycholog.

10.15–11.00    „Korzystaj z mocy, która jest w tobie” Edyta Borzymowska  – coach, trener, doradca z zakresu rozwoju osobistego i duchowego
11.05-11.30     „Jak zatrudnić, żeby zaoszczędzić” Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
11.35-12.20    „Sztuka dobrego życia” Mariola Bojarska-Ferenc   – polska ikona fitness, wykładowca, trener biznesu, popularyzatorka zdrowego stylu życia
12.25-13.10  „Prelekcja motywacyjna – Potęga współzależności” Marcin Juchniewicz – psycholog, mówca motywacyjny,trener, coach
13.15-14.00  „Jestem kobietą i co z tego? Nic i wszystko.” Dorota Kościukiewicz–Markowska  – nauczyciel medytacji uwagi, specjalista psychologii pozytywnej.

Zobacz również

Dbajmy o zieleń! Narzekamy na innych, ale nie jesteśmy wcale lepsi

Mieszkańcy miasta niejednokrotnie skarżą się na samochody należące do turystów, którzy parkują na zieleńcach i …

Jeden komentarz

  1. Świetna impreza dla pięknych pań. Ale naj… jest pani Estera, co potwierdza film.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.