środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Nowy Zarząd Stowarzyszenia Grupa Morska – Cała Naprzód

Nowy Zarząd Stowarzyszenia Grupa Morska – Cała Naprzód

Podczas Walnego Zebrania Członków, odbyły się wybory uzupełniające do Zarządu Stowarzyszenia Grupa Morska – Cała Naprzód. Po złożeniu rezygnacji z pracy przez panią Agnieszkę Natorską, dotychczasowego Wiceprezesa, po ukonstytuowaniu się odnowiony i poszerzony skład Zarządu przedstawia się następująco: Prezes – Dorota Mikulska, Wiceprezes – Alicja Bohdziewicz, członkowie – Sławomir Nowicki, Wojciech Osuch i Mariusz Zduńczyk. Nie uległ zmianie skład Komisji Rewizyjnej, którą nadal tworzą Aneta Zdybel, Sylwia Marszałek i Karolina Romańska.

!cid_ii_153ebc029bd5162fNa najbliższe miesiące Zarząd zaplanował, poza bieżącą pracą, zorganizowanie otwartego spotkania z Klubem Radnych Grupa Morska – Cała Naprzód, debaty na jeden z wybranych tematów dotyczących Świnoujścia, corocznej wyprawy rowerowo-autokarowej z cyklu „Poznajemy nasze miasto” oraz czwartej już edycji turnieju koszykówki chłopięcej Memoriał Czesława Krygiera. Z przyjemnością informujemy, że honorowy patronat nad imprezą przyjęła wspaniała świnoujska biegaczka Renata Pliś, która ufunduje także nagrodę w jednej z plenerowych zabaw sportowych towarzyszących turniejowi. Po raz pierwszy zagra także drużyna z Niemiec.

Podczas zebrania, przy okazji spotkania w szerszym gronie, mogli się zaprezentować nowi, młodzi członkowie stowarzyszenia.

– Wszystkich tych, którzy chcą się przyłączyć do pracy społecznej na rzecz Świnoujścia, zapraszamy do naszego stowarzyszenia, które działa od 2003 r. Znajdziecie nas na www.grupamorska.pl – mówi Sławomir Nowicki.

Zobacz również

Policjanci ze Świnoujścia pilnowali bezpieczeństwa na niemieckiej autostradzie A20

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, komend miejskich w Szczecinie i Świnoujściu oraz Komendy …

Jeden komentarz

  1. Nowickiemu mary się władza .. Panie Nowicki- napier do szkoły- zawód jakis zrobić, zdać maturę, później do władzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.