Strona główna / Lokalne / Bolek znów potrzebuje naszej pomocy!

Bolek znów potrzebuje naszej pomocy!

Pamiętacie o naszym promowym bohaterze? Boluś po latach pod promem trafił do prawdziwego raju na ziemi. Do domu, w którym żyje w towarzystwie innych staruszków pod troskliwą opieką dobrych ludzi. Ma ciepłe łóżko, mnóstwo rąk, które go głaszczą i próbują zrekompensować 10 lat samotności z wyboru pod świnoujskim promem.

art-bolek4Bolek jednak cały czas potrzebuje naszej pomocy. Wiemy, że wielu z Was mu pomaga. Jak np. pracownicy Żeglugi Świnoujskiej, którzy przez wiele lat psiakiem się opiekowali. I teraz też – robią zbiórkę i wysyłają Bolkowi pomoc do nowego domu.

Bolek, mimo porażenia nerwów (brakiem kontroli na fizjologią), łykaniem dużej ilości leków, problemami, by nawet wstać jest w bardzo dobrym stanie psychicznym. Jego pysk się uśmiecha. Mimo, że ciało odmawia posłuszeństwa.

Pomóżmy mu dożyć w komforcie do pięknej, ciepłej wiosny. Do gorącego lata. A może nawet do kolejnej śnieżnobiałej zimy!

Kto inny jak nie on – pies, który 10 lat czekał na swojego właściciela pod promem na to zasługuje?

Jak można pomóc Bolkowi?

1. Kupić jeden z produktów z listy potrzeb i przynieść go do naszej redakcji przy ulicy Armii Krajowej 12 lok. 312 od poniedziałku do piątku w godzinach od 15-18 lub zadzwonić 510 555 524. Zajmiemy się ich wysyłką!

Bolek najbardziej potrzebuje pieluch!

Podkłady, karma hipoalergiczna sucha i mokra, środki do higieny i dezynfekcji skóry, do wysuszania, igły i zastrzyki, Nivalin, wit.B, preparaty z podwyższoną ilością kwasów omega, Metronidazol, Synolux, Proxacin, Hepatiale, Cimalgex.

2. Wpłacić choć 5, 10 zł lub więcej na konto fundacji, która opiekuje się Bolkiem.

Fundacja Zwierząt Bez Domu VENDI VIGILAS
Bank Polski PKO
Nr rachunku: 02 1020 4926 0000 1502 0139 8635
PAYPAL: vendivigilas@gmail.com
dopisek: BOLEK 2

Zobacz również

W Świnoujściu wciąż istnieją bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się osób niepełnosprawnych

Miasto cały czas rozbudowuje się i modernizuje, jednak na co dzień możemy nie zauważyć błahych …

2 komentarze

  1. Projekt Vendi Czuwa – dla psów starszych i najbardziej pokrzywdzonych Wspanialy gest, dziekujemy Swinoujskie Info. I Wszystkim tym, ktorzy pamietaja o Bolku, ktorzy pytaja. To naprawde wazne, nie zapominac.

  2. Poznałam Bolusia dawno temu. Kilkanaście razy w roku jeżdżę \do moich sióstr które mieszkają w Świn oujściu. Bardzo przeżyłam jego chorobę i pomoc ludzi. Ja też choć w malutkiej cząstce chcę mu pomuc. Przekazałam mały datek na żecz fundacji która zajmuje się teraz Bolussiem Mam nadzieję że się przyda. Pozdrawiam serdecznie Ludzi, którzy pomagają tym starym i schorowanym psiakom. Boluś trzymaj się chłopie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.