Strona główna / Lokalne / 43-latka rozpłakała się na widok policjantów

43-latka rozpłakała się na widok policjantów

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o kradzież wyposażenia mieszkania, które wynajmowała oraz włamanie. 43-latka dosłownie “ogołociła” lokal, wynosząc z niego sprzęt i urządzenia RTV, AGD, a nawet ozdobne bibeloty.

Kobieta przez dwa miesiące wynajmowała 3-pokojowe mieszkanie 43-letniej kobiecie, która wyprowadzając się okradła ją. Włamała się także do zamkniętego pokoju, do którego nie miała prawa wstępu, wynosząc z niego przedmioty codziennego użytku. Poszkodowana oszacowała poniesione przez nią straty na kwotę blisko 8.500 zł.

 – W chwili zatrzymania kobieta rozpłakała się i przyznała do winy. Dalsze ustalenia policjantów doprowadziły ich do miejsca przechowywania skradzionego mienia. Ukryte w pomieszczeniu gospodarczym na terenie Międzyzdrojów skradzione przedmioty wróciły z powrotem do rąk właścicielki, natomiast 43-latka trafiła za kratki policyjnego aresztu – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Funkcjonariusze przedstawili kobiecie zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznała. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Pożar lasu na początku maja został zaprószony przez człowieka

Zniszczeniu uległa powierzchnia ok. 2,4 ha przy samej granicy państwa. Dogaszanie zakończyło się po 6 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.