Strona główna / Lokalne / Przedszkolakom brakuje tylko 300 głosów

Przedszkolakom brakuje tylko 300 głosów

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11 w Świnoujściu wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Nasze Ekologiczne Przedszkole”. W ramach konkursu dzieci przygotowały przyjaciela dla kredki o imieniu Gryzmołek z bajki „Gryzmołki Gryzmołka” z wykorzystaniem surowców wtórnych. Przyjaciel, którego stworzyły dzieci to zabawna temperówka przypominająca tygryska, którą nazwano Tygrysko-temperówkiem.

http://programyedukacyjne.pl/konkurs/galeria-prac.html?start=320

Nagrody główne w konkursie mają szanse zdobyć prace, które uzyskają największą liczbę głosów Internautów, dlatego już dziś prosimy o Państwa głosy. Głosować można na stornie internetowej www.programyedukacyjne.pl w zakładce „Konkurs”. W trakcie głosowania jedna osoba może oddać jeden głos na naszą pracę w ciągu doby. Warunkiem ograniczającym oddanie jednego głosu jest jeden adres IP, a także jeden adres e-mail. Podczas głosowania bardzo ważne jest potwierdzenie oddanego głosu na podanym koncie e-mail poprzez aktywację linku. Głosy niepotwierdzone nie będą brane pod uwagę. Głosować można do 9 maja 2016 r. do godziny 12.00.

Liczymy na Państwa głosy, gdyż to one zwiększają nasze szanse na główną wygraną w konkursie. Prosimy o Państwa głosy na Tygrysko-temperówka.

Zobacz również

Zobacz, jak powstają mozaiki na Promenadę Zdrowia

W pracowni mozaiki Justyny Klimczewskiej (woj. mazowieckie) trwają prace na mozaikami obrazów czterech świnoujskich artystów. …

2 komentarze

  1. Super przedszkolaki ,swietnie przebrane ,gratuluje pomyslów,

  2. Zrobione 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.