Strona główna / Lokalne / Co we wtorek? Zobacz plan imprez i uroczystości

Co we wtorek? Zobacz plan imprez i uroczystości

3 maja 2016 r. tuż przed południem na placu Wolności odbędzie się koncert pieśni patriotycznych z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja, w wykonaniu Orkiestry Wojskowej Świnoujście. Wcześniej msza święta i uroczystości przed pomnikiem.

Obchody Święta Konstytucji  3 Maja rozpoczną się o godzinie 10.00 Mszą św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Chrystusa Króla. O godzinie 11.00 odbędą się uroczystości na placu Słowiańskim pod Pomnikiem Bohaterom Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej. Bezpośrednio po ich zakończeniu około godziny 12.00 zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu Orkiestry Wojskowej Świnoujście. Organizatorzy Urząd Miasta Świnoujście, 8. Flotylla Obrony Wybrzeża, Komenda Portu Wojennego.

Natomiast od godziny 15.00 druga część „Majówki aktywnie i pozytywnie” przy Muszli Koncertowej na promenadzie. W programie pokazy taneczne, występy chórów Kantylena i Logos oraz męskiego zespołu Chwaty. A na zakończenie o godzinie 18.00 koncert „Arie i duety operetkowe”.Również o godzinie 12.00 zapraszamy wszystkich fanów „dwóch kółek” na kolejną już Masę Krytyczną. Zbiórka od  godziny 11.00 przy Urzędzie Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5.

Źródło: BIK Świnoujście

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.