Strona główna / Lokalne / Chcieli wyrzucić śmieci, ale nie mieli jak!

Chcieli wyrzucić śmieci, ale nie mieli jak!

Pisaliśmy już, że majówkowy weekend przyciągnął na polanę przy ul. Jachtowej sporo mieszkańców chcących grillować. Miejsce cieszyło się taką popularnością, że małe śmietniczki nie pomieściły wszystkich śmieci wyprodukowanych przez piknikowiczów. W nocy przyszły prawdopodobnie dzikie zwierzęta, które rozrzuciły śmieci niemal po całym placu.

Po pierwszym dniu ustawiono przenośną toaletę, ale zapomniano o postawieniu dużego kubła na śmieci. Ludzie wyrzucali odpadki do małych śmietniczek. Jak łatwo było się domyśleć – po chwili zrobiło się prawdziwe śmietnisko – informuje nas mieszkaniec, który na dowód zrobił zdjęcia.

Za chwilę kolejny weekend, apelujemy do osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w naszym mieście o ustawienie dużego kosza na śmieci. Z pewnością będzie bardziej praktyczny niż małe śmietniczki. Ni

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

2 komentarze

  1. To jakas paranoja! Brak smietnika nie upowaznia do wyrzucania smieci obok. Skoro mozna bylo przywizc ze soba rozne rzeczy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozostalosci zabrac z powrotem. To kwestia checi, dobrego wychowania czy zwyczajnie poczucia estetyki. Moim zdaniem nic nie usprawiedliwia tych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.