Strona główna / Lokalne / Nie dali rady przebić się do bunkra

Nie dali rady przebić się do bunkra

Półtora roku temu jednym z pierwszych działań zastępcy prezydenta Świnoujścia Pawła Sujki była walka z żebrzącymi kloszardami. W kilka dni zamurowano wszystkie wejścia do pustostanów. Opracowano także sposób odsyłania bezdomnych do ich rodzimych miejscowości. Problem kloszardów ograniczono. Ci którzy jednak zostali wciąż koczują w niektórych punktach miasta.

Niedawno grupa kilku zapragnęła zamieszkać z powrotem w nadmorskim bunkrze. Rozbili zamurowane suporeksem wejście, jednak poddali się, gdy zobaczyli metalowe drzwi.

Przypominamy, że dawanie pieniędzy osobom żebrzącym na ulicy nie jest wsparciem, a wyrządzeniem im krzywdy. Dzięki jałmużnie uspokajamy swoje sumienie.  A potem dziwimy się,  że oni wyrzucają bułki, które dostali. Większość z nich potrzebuje bowiem pieniędzy na alkohol!

Zobacz również

Camping wypełniony niemal w 100 procentach. Namiotów też jest bardzo dużo

Pola campingowe nad morzem przeżywają prawdziwe oblężenie. W niektórych miejscowościach turystycznych nie ma gdzie wcisnąć …

2 komentarze

  1. Dzięki tej świetnej inicjatywie pana Sujki teraz bezdomni mieszkają sobie na widoku w różnych ekskluzywnych miejscach naszego miasta i wcale ich nie ubyło a o dalszej akcji cisza. Już lepiej było jak mieszkali w tych bunkrach.

  2. wiec nie ich teraz utrzymują wszystkie firmy produkujące ten uzależniający alkohol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.